MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05D

SKU MikroTikS-85DLC05D دسته بندی :

توضیحات

محصول S-85DLC05Dh یک ماژول فیبر نوری است که اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری انتقال مي دهد. دارای یک کانکتور است و به صورت Multi Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر را داراست. برای دستگاه های RB260GS ،RB2011LS ،RB2011LS-IN ،RB2011UAS-IN ،RB2011UAS-RM ،RB2011UAS-2HnD RB2011UAS-2HnD-IN ،CCR1036-12G-4S و سایر محصولات غیر میکروتیک که پورت فیبر نوری دارند، قابل استفاده است.

مدل :S-85DLC05D
نرخ انتقال دیتا :1.25G
برد مفید :550m
مد :(MM (Multi Mode
کانکتور :Dual LC
طول موج :850nm
نوع فیبرنوری :SFP

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “MikroTik S-85DLC05D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *