تماس با ما : 01144251362

نصب دوربین مداربسته در ساری

نصب دوربین مداربسته در ساری

نصب دوربین مداربسته در ساری

نصب دوربین مداربسته در ساری از این رو اهمیت زیادی دارد که ساختمان ها و برج های مدرن و امروزی ساری سیستم امنیتی ویژه ای را می طلبند. به همین دلیل است که نصب دوربین مداربسته در ساری بسیار رایج است. نمایندگی های معتبر و شرکتهای نصب دوربین مداربسته در ساری با تعرفه های مشخص و کارکنان متخصص و مجرب در این زمینه فعال هستند.

نصب دوربین مداربسته در ساری

برای نصب دوربین مداربسته در ساری تعرفه های مشخصی از طرف اتحادیه مشخص شده است. برندهای متنوع دوربین نیز در بازارها و نمایندگی ها موجود هستند. شما لازم است در ابتدای امر با کارشناسان شرکت نصب دوربین مداربسته ایمن اندیشان خزر مشورت داشته باشید. نصاب دوربین مداربسته از طرف شرکت اعزام شده .و در ابتدای امر، موقعیت قرارگیری دوربین ها را تعیین می کند.

نکاتی که لازم است در مورد نصب دوربین مدار بسته در نظر بگیرید عبارتند از:

میزان تشخیص چهره افراد در دوربین برای شما تا چه حد اهمیت دارد؟
چه فضاهایی برای نصب دوربین در اولویت قرار دارند؟

چه میزان برای نصب دوربین میخواهید هزینه کنید؟
کاربری فضای مورد نظر شما چیست و آیا با توجه به کاربری و نحوه قرارگیری فضاها، سختی کار برای نصاب دوربین مداربسته منظور می شود؟
آیا نیاز به نصب دوربین در فضای باز وجود دارد؟

ایمن اندیشان خزر

دوربین مداربسته به مانند چشمان تیز بینی عمل می‌کند که به صورت ۲۴ ساعته و بدون وقفه محیط را با دقت بسیار بالایی زیر نظر می‌گیرد و حتی تا چندین روز اطلاعات را ذخیره می‌کند. امروزه این وسیله برای خیلی از مکان ها لازم و ضروری شده است. استفاده از این سیستم در خیلی از موارد شما را از استخدام نیروی نگهبان بی نیاز می‌کند.

نصب دوربین مداربسته

نصاب دوربین مدار بسته باید آگاهی و شناخت کامل نسبت به دوربین‌های موجود در بازار و ویژگی‌های آنها داشته باشد. همچنین باید بداند چه دوربینی برای چه محیطی مناسب است.

نصاب دوربین مدار بسته توانایی تشخیص دوربین مورد نیاز برای یک محیط و یا مکان خاص و همچنین نصب اصولی و استاندارد آن را می‌داند. از آنجایی که در بیشتر موارد نصاب دوربین مداربسته خود تامین کننده و یا به نوعی فروشنده آن است، می‌بایست نصابی را انتخاب کنید که ضمن داشتن تعهد کاری، صداقت نیز داشته باشد تا منافع و رضایت کارفرما را ارجح بر منافع شخصی بداند.

ایمن اندیشان خزر

بعضی از ویژگی‌های یک نصاب ماهر و مجرب:

  • انتخاب درست و مناسب دوربین متناسب با محیط و نیاز مشتری
  • اجرای اصولی و استاندارد پروژه
  • تحویل درست و به موقع سیستم به مشتری
  • ارایه خدمات پس از فروش و کمک به رفع ایرادات احتمالی

بهترین دوربین مداربسته چیست؟

به نظر ما این جمله اشتباه است. بهتر است به جای کلمه بهترین، از کلمه مناسب‌ترین دوربین مداربسته برای پروژه استفاده کرد. از آنجا که پروژه‌ها و نیاز هر مشتری با هم متفاوت است نمی‌توان از یک دوربین و روشی واحد برای همه پروژها استفاده کرد.

نصب دوربین مداربسته روی گوشی

نصب دوربین مداربسته روی گوشی با اینترنت امکان پذیر است. شما می‌توانید با اینترنت تصاویر دوربین مداربسته خود را، بر روی گوشی و هر جا که هستید، مشاهده کنید. اینترنت نه تنها نصب دوربین مداربسته را بر روی گوشی ممکن کرده است بلکه فاصله مکانی در اینترنت معنی ندارد.

برای نصب دوربین مداربسته روی گوشی باید دستگاه ِDVR را به اینترنت وصل کنید و از نصاب خود بخواهید که تنظیمات آن را برایتان ایجاد کند.

اصول اولیه نصب

رعایت برخی از نکات مهم و ریز در هنگام نصب دوربین مداربسته در کاربری های مختلف مسکونی، اداری، تجاری و… بسیار ضروری است.

1. در هنگام نصب دوربین مداربسته، کابل کشی باید به نحوی انجام شود. که سیم و کابل ها در معرض دید نباشند.

2. در هنگام جایگذاری دوربین باید به این نکته توجه نمود که دوربین ها در زاویه ای درست نصب شوند. تا برای مثال در معرض تابش نور مستقیم خورشید نباشند.

ایمن اندیشان خزر
ایمن اندیشان خزر

ایمن اندیشان خزر

3. در هنگام نصب دوربین مداربسته دقت شود که مانعی بر سر راه آن نباشد تا دید آن را مختل کند. برای مثال ستون، گلدان، آویز و…

4. بهتر است دوربین مداربسته در جایی نصب شود که در معرض دید نباشد زیرا از لحاظ روانی ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود.

5. بهتر است دوربین هایی را که در فضای خارجی نصب کرده اید تا حد امکان مستقیماً در معرض وزش باد و بارش باران قرار نگیرند.

6. دوربین مداربسته باید در ارتفاع مناسبی قرار گیرد تا از دسترس سارقین و افراد خرابکار دور باشد.

نصب دوربین مداربسته در ساری

نصب دوربین مداربسته یکی از مراحل مهم راه اندازی یک سیستم مداربسته است که باید به درستی انجام شود. قبل از اقدام به خرید و نصب دوربین مداربسته نکاتی همچون متراژ فضای مورد نظر، موقعیت درب های ورودی، تعداد دوربین مورد نیاز برای پوشش کامل محیط، نوع دوربین مورد نیاز و… را باید در نظر بگیرید. چرا که نوع دوربین مداربسته ای که انتخاب می کنید باید با نوع کاربری محیط شما مطابقت داشته باشد.

 

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله