تماس با ما : 01144251362

نصب دوربین مداربسته در استان مازندران

نصب دوربین مداربسته در استان مازندران

نصب دوربین مداربسته در استان مازندران

انواع خدمات دوربین مداربسته در استان مازندران توسط گروه ایمن اندیشان خزر ارائه می شود. در صورت درخواست نصب دوربین مداربسته در استان مازندران می توانید با این شرکت تماس بگیرید.

نمایندگی نصب دوربین مداربسته در استان مازندران

حضور کارشناس در محل و بازدید از آنجا کمک می کند تا بتواند براوردی از تعداد دوربین و تجهیزات مورد نیاز انجام دهد. همچنین با توجه به مکان هایی که کارفرما مدنظر دارد طرح اولیه ای برای پروژه ارائه گردد. در صورتی که این فرایند توسط افراد مبتدی و غیر حرفه ای انجام شود کارفرما متحمل هزینه های بیشتری می شود. زیرا انتخاب بهترین مسیر برای کابل کشی و قرارگیری دستگاه، حتی نوع سیستم مداربسته منتخب بسیار مهم هستند.

از دلایلی که ما به مشتریان گرامی توصیه می کنیم که حتماً کار نصب را به شرکت نصب دوربین مداربسته معتبر بسپارند همین موضوع است. با توجه به اینکه شما از مشتریان استان مازندران هستید شرکت نصب دوربین مداربسته ایمن اندیشان خزر در  استان مازندران می تواند ارائه دهنده خدمات بهتری به شما باشد. به هیچ عنوان کار سیستم امنیتی خود را به افراد ناشناس و نصابان غیر حرفه ای نسپارید. علاوه بر موضوعی که در بالا به آن اشاره شد عواقب دیگری نیز در پی دارد. از جمله استفاده از تجهیزات فیک و غیر اصلی برای راه اندازی سیستم، عدم توانایی در فعال کردن تمام قابلیت های سیستم مداربسته، بهره برداری با هدف سوء از سیستم و…

خدمات دوربین مداربسته در استان مازندران

شرکت ایمن اندیشان خزر ارائه دهنده انواع خدمات دوربین مداربسته در استان مازندران است. این خدمات شامل فروش دوربین مداربسته در برندهای مختلف و اصلی، اجرا و راه اندازی پروژه در ابعاد مختلف، آموزش به صورت فنی و کاربردی و مشاوره است. این خدمات تنها برای یک شهر نیست بلکه بزرگوارانی که در سطح استان مازندران نیاز به این خدمات دارند می توانند با ما در تماس باشند. همکاران ما در تمام روزهای هفته به جز جمعه و روزهای تعطیل پاسخگوی شما عزیزان هستند. پیشنهاد ما برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب مشخص نمودن کاربری و اهداف نظارتی است. در گام اول نصب دوربین مداربسته در استان مازندران موثرترین کار تهیه چنین لیستی است. لیستی از اهداف شما در نصب دوربین مداربسته و انتظارات شما از این سیستم است.

دوربین مداربسته در مازندران

برای روشن شدن بهتر موضوع نکاتی که قبل از نصب دوربین مداربسته باید در نظر بگیرید را در ادامه بررسی می کنیم…

1. مشخص کردن نواحی حساس

شما باید تعیین کنید که کدام مناطق آسیب پذیرتر هستند و باید تحت پوشش دوربین قرار گیرند. شرکت نصب دوربین مداربسته در استان مازندران یک کارشناس و تحلیلگر برای پیدا کردن بهترین مکان نصب دوربین ها و دریافت پوشش مطلوب می فرستد. با این حال برخی از نواحی از دید شما حساس و مهم هستند که با کارشناس در میان بگذارید. به عنوان مثال در یک اتاق اسناد مهمی نگه داری می شود که نیاز به امنیت بیشتری دارد. همچنین ممکن است در یک مکان نیاز به نظارت تصویری و صوتی به طور همزمان داشته باشید این موارد را مشخص و به کارشناس انتقال دهید.

2. انواع دوربین مداربسته

نوع دوربین مداربسته براساس مکان نصب و کاربری انتخاب می شود. بهترین دوربین برای مکان های مسقف استفاده از دوربین داخلی است اما برخی شرایط ممکن است موجب تغییر در انتخاب شوند. کیفیت تصویری که ارائه می دهند و شرایط محیطی از جمله شرجی بودن آب و هوا، محدوده تحت پوشش و… عواملی هستند که در انتخاب نوع دوربین مداربسته موثرند. انواع دوربین های مداربسته از نظر ساختار ظاهری، کیس و بدنه دوربین را در زیر با نام های رایج در بازار مشاهده می نمایید.

دوربین مداربسته یونی آرک
دوربین دام (Indoor)
bullet-cctv-tiandy
دوربین بولت (Outdoor)
speeddomecctv
دوربین اسپیددام (SpeedDome)
fisheye-cctv
دوربین چشم ماهی (FishEye)
cube cctv
دوربین کیوب (Cube)
3. قابلیت ها

این نکته به این موضوع اشاره دارد که چه قابلیتی در دوربین علاوه بر ویژگی های کلی مورد انتظار شما است. آیا با نصب دوربین مداربسته می خواهید تصاویر از راه دور نیز قابل دسترس باشند یا خیر. آیا نیاز دارید دوربین قابلیت ارتباط دو طرفه صدا را داشته باشد یا ثبت تصاویر کافیست. دوربین های مداربسته ضدخرابکاری مورد نیاز شماست یا خیر. این دوربین ها در مقابل ضربه و آسیب های فیزیکی مقاوم تر از دوربین های معمولی هستند.

4. هزینه نصب دوربین مداربسته در استان مازندران

هزینه نصب دوربین مداربسته در استان مازندران بسته به ابعاد پروژه و تعداد دوربین و تجهیزات مورد نیاز متغیر است. همچنین نوع دوربین از نظر برند، کیفیت و ویژگی ها در براورد کلی قیمت نصب دوربین مداربسته در استان مازندران  تاثیر گذار است. در نظر گرفتن بودجه و هزینه ای که برای سیستم مداربسته خود مشخص نموده اید در انتخاب دوربین اهمیت دارد. اگر مواجهه با انواع دوربین مداربسته شما را دچار سردرگمی کرده است، در ابتدا با انواع برندهای اصلی و معتبر آشنا شوید. سپس با کمک کارشناسان شرکت های نصب دوربین مداربسته معتبر انتخاب و خرید نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان با ما به شماره تلفن01144251362تماس بگیرید.

انواع دزدگیر اماکن،دوربین مدار بسته ایمن اندیشان خزر

همان طور که می دانید دزدگیر اماکن سیستمی است که به منظور شناسایی ورود افراد غیر مجاز به ساختمان یا سازمان طراحی شده است. بازار فروش دزدگیر منازل، دزدگیر اماکن تجاری، دزدگیر شرکت و … با توجه به افزایش سرقت ها در جامعه ی امروز دائما در حال گسترش است. انواع دزدگیر های اماکن و شناخت آن ها برای خرید یا نصب دزدگیر از موضوعاتی است که همواره مشتریان به دنبال آن هستند مانند هر محصول هوشمند دیگری انواع مختلفی دارند که شرکت های بزرگ اقدام به گسترش و ساخت آن کرده اند. به طور کلی دسته بندی آن بر اساس تکنولوژی ساخت به شرح زیر است:

1.دزدگیر اماکن ساده مبتی بر آژیر و هشدار محلی
2.دزدگیرهای اماکن با سیستم آلارم با استفاده از خطوط تلفن ثابت
3.انواع دزدگیر اماکن سیم کارتی
4.انواع دزدگیر اماکن بی سیم
5.انواع دزدگیر اماکن تحت شبکه

سیستم های امنیتی در رویان

دزدگیر های سیم کارتی

از جدید ترین و به روز ترین سیستم های امنیتی ضد سرقت، دزدگیر اماکن سیم کارتی می باشد. در واقع دزدگیر های سیم کارتی به دزدگیر هایی گفته می شود که در زمان اعلام خطر، دزدگیر مرکزی از طریق سیم کارت تعبیه شده داخل دستگاه شروع به ارسال اس ام اس و یا تماس با شماره های ثبت شده در حافظه دستگاه می نماید. موارد استفاده از این نوع دزدگیر در منازل، دفاتر کار و مغازه ها می باشد.

دزدگیر اماکن سیم کارتی که یکی از انواع دزدگیر اماکن می باشد از مهم ترین ارکان هوشمند سازی ساختمان نیز محسوب می شود. با پیشرفت تکنولوژی و ابداع سیم کارت های تلفن همراه، راهکار دومی را برای اطلاع رسانی هنگام سرقت در نظر گرفتند. این دزدگیر ها در واقع نسل پیشرفته تر دزدگیر اماکن معمولی هستند با قابلیت هایی همچون ارسال اس ام اس، اعلام قطع برق دزدگیر، اعلام اتمام باتری چشمی بی سیم متصل به پنل مرکزی دزدگیر، امکان فعال و غیرفعال کردن دزدگیر از طریق اس ام اس و یا نرم افزار گوشی هوشمند و ….

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله