تماس با ما : 01144251362

قفل های هوشمند اینترنتی در مازندران

قفل های هوشمند اینترنتی در مازندران

قفل های هوشمند اینترنتی در مازندران

قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند

قفل های هوشمند اینترنتی در مازندران _ این موقعیت را تصور کنید. از محل کار به منزل رسیدید، خانوم خانه به شما سفارشات زیادی داده خریدهای زیادی کردید دست هایتان پر از وسایل و لوازم شده است و زمانی که می خواهید درب را باز کنید. باید به دنبال دسته کلید داخل جیب یا کیفتان بگردید. حال تصور کنید دسته کلیدتان را جا گذاشته اید؛ چه حالی به شما دست می دهد؟ همه در این مواقع آرزو می کنند ای کاش سیستمی داشتند که می شد راحت تر درب را باز کرد و کمتر جلوی درب معطل شد.

قفل هوشمند و دستگیره دیجیتال دقیقا همان چیزی است که شما دنبالش می گردید.

باز کردن قفل درب بدون نیاز به کلید قدیمی یک راه کار بسیار مناسب است. برخی از مدل های قفل هوشمند برای باز شدن تنها به ایستادن شما در مقابل درب نیاز دارند. دستگیره هوشمند نسل جدید حتی قبل از رسیدن. جلوی درب و حتی از مناطق دورتر نیز قابل باز شدن و کنترل هستند. این سبک محصولات علاوه بر ایمن تر بودن نسبت به قفل های مکانیکی؛ کارایی، راحتی و زیبایی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورند. در برخی از مدل ها نیز همانند قفل اثر انگشتی شما تنها در نتیجه تماس و لمس انگشت خود با قفل می توانید درب را باز نمائید.

ایمن اندیشان خزر

اتصال قفل هوشمند به تلفن همراه

کلیدهای مکانیکی یک دردسر بزرگ در زندگی امروزی می‌باشد. حتما شما هم از دست دادن کلیدها را تجربه کرده‌اید. بعد از یک ساعت تلاش بی‌فایده، در نهایت مجبور می‌شوید به قفل‌ساز مراجعه کنید. این تنها یک مورد از دردسرهای قفل‌های قدیمی و کلیدهای مکانیکی است. اما آیا راه حلی برای این موضوع وجود ندارد؟ قفل هوشمند با روش‌های دسترسی بدون کلید، تمامی دغدغه‌های روزانه شما را نسبت به درب ورودی از بین خواهد برد.

یکی از این روش‌های دسترسی به قفل استفاده از تلفن همراه می‌باشد که روشی استثنایی برای کنترل و مدیریت درب از راه دور می‌باشد. این ویژگی بسیاری از کارها را آسان و امنیت درب ورودی خانه و یا محل کار را افزایش می‌دهد.

درب بازکن هوشمند چیست؟

قفل هوشمند یا درب بازکن هوشمند وسیله‌ای است که با استفاده از رمز عبور، کارت، اثر انگشت، کلید و تلفن همراه می‌توان آن‌ را کنترل و درب را باز نمود. در این بین کنترل از راه دور قفل توسط تلفن همراه مزیت‌هایی مانند باز و بسته کردن. درب از هرجای دنیا، جلوگیری از پشت درب ماندن دوستان و آشنایان در صورت حضور نداشتن در منزل، باز کردن درب با دستانی پر و بدون دردسر را به دنبال خواهد داشت.

قفل های هوشمند اینترنتی در مازندران

قفل های هوشمند اینترنتی در مازندران
قفل های هوشمند اینترنتی در مازندران

دلایل استفاده از درب بازکن هوشمند

دلایل زیادی برای جایگزینی قفل‌های قدیمی با قفل هوشمند وجود دارد، اما شاید دلیل اصلی آن استفاده از تلفن همراه برای کنترل درب ورودی باشد. کنترل ورود و خروج افراد مختلف، تشخیص نفوذ غیرمجاز از طریق ارسال پیام هشدار به تلفن همراه و ارسال کلید مجازی و یا باز نمودن درب از راه دور تنها بخشی از ویژگی قفل‌های هوشمند است که دلیل استفاده از آن‌ها را کاملا اثبات می‌نماید.

قفل تشخیص چهره و دستگیره چشمی دار دیجیتال

استفاده از قفل های تشخیص چهره، دستگیره چشمی دار و چشمی دیجیتال از اهمیت زیادی برخوردار است. سیستم قفل تشخیص چهره یک سیستم بسیار قوی بر پایه هوش مصنوعی است. که قادر می باشد تصویر فرد را بصورت عکس، فیلم و یا الگوریتمی از اعداد شناسایی و ثبت نماید. تا به هنگام شناسایی و تطبیق هویت افراد، از داده های از پیش تعیین شده استفاده نماید.

دستگیره چشمی دار یک وسیله پرکاربرد برای درب منازل است که از طریق چشمی خود قادر می باشد چهره فرد را شناسایی کند. فرد بدونه لمس دستگیره تنها با ثبت چهره خود توسط دستگیره چشمی دار قادر است درب منزل را باز نموده. چشمی دیجیتال از این محصول پرکاربرد برای درب منازل مسکونی استفاده می شود که شامل دوربین در سمت بیرون و یک نمایشگر رنگی در سمت داخل است که فرد داخل خانه با نگاه کردن به نمایشگر، چهره فرد پشت درب را تشخیص می دهد.

دستگیره دیجیتال رمزی

دستگیره دیجیتال رمزی که بیش از 1000 نفر کاربر مختلف می توانند از آن به صورت مجزا استفاده نمایند. این محصولات با قابلیت ذخیره 200 نفر رمز و 800 نفر کارت ورود مختلف دارای بیشترین تعداد کاربر قابل ذخیره در مقایسه با دیگر محصولات می باشند. علاوه بر آن در این نوع محصول برای مواقع پرتردد مانند میهمانی ها نیز حالتی به نام مُد عبور (Passage Mode) طراحی شده.که کاربران بدون نیاز به استفاده از رمز و یا کارت بدون هیچگونه دغدغه ای می توانند. درب را باز و بسته نمایند. دستگیره دیجیتال رمزی یکی از بهترین مدل ها از گروه قفل هوشمند می باشند.

ایمن اندیشان خزر

قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی در واقع روش جدید، مدرن و جایگزینی عالی برای قفل های معولی به حساب می آیند. استفاده از این قفل ها باعث زیبایی و امنیت بیشتر منازل و محیط کار شما می شوند.
در قفل های قدیمی وجود یک زبانه همراه با کلید مخصوص، باعث باز و بسته شدن.درب منزل یا حیاط می شد .که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی قفل های الکترونیکی نیازی به کلید ندارند و باز و بسته شدن درب توسط روشی مدرن انجام می پذیرد. با این قفل ها دیگر شما دغدغه فراموشی کلید را نخواهید داشت.
قفل الکترونیکی بر روی انواع درب ها از جمله درب های فلزی، آهنی، چوبی و ضد سرقت هم نصب می شود. برای اطلاعات بیشتر در انواع و نحوه عملکرد این قفل ها می توانید به صفحه قفل الکترونیکی مراجعه نمایید.

قفل های هوشمند اینترنتی در مازندران

"<yoastmark

قفل اثر انگشتی

این گروه از دستگیره ها علاوه بر قابلیت استفاده از رمز و کارت، قابلیت تعریف 100 تا 200 نفر اثر انگشت مختلف را نیز دارا می باشند. کار با قفل اثر انگشتی بسیار راحت و لذت بخش است. شما حتی می توانید تمام انگشت های خود، خانواده و یا همکارانتان را به صورت 360 درجه ذخیره کنید و مانند اسکنرهای اثرانگشت موبایل های امروزی به راحتی دستگیره اثر انگشتی را باز نمایید.

یکی از نکاتی که امروزه در مورد قفل هوشمند خیلی اهمیت پیدا کرده بررسی و کنترل عبور و مرور افراد به صورت گزارش گیری از تردد آن ها است. گروه محصولات قفل اثر انگشتی این امکان را برای مدیران و مالکین خود فراهم می کنند تا 1000 تردد اخیر را بررسی نمایند. حتی می توانند در یک روز مشخص تردد افراد را با ذکر دقیق ساعت، دقیقه، تاریخ و نحوه ورود (اثرانگشت، کارت، رمز و …) بررسی نمایند. در برخی از ادارات تردد کارمندان در بازه های زمانی از پیش تعیین شده بسیار اهمیت دارد. با دستگیره اثر انگشتی می توانید برای تردد دقیق کارمندان در بازه های زمانی دقیق نیز برنامه ریزی کنید.

ایمن اندیشان خزر

قفل دیجیتال و دستگیره آنلاین موبایلی:

این گروه از محصولات به دو دسته کدی موبایلی و فینگر موبایلی تقسیم بندی می شوند. کارایی این دسته دستگیره دیجیتال مانند قفل هایی است. که در بالا برای شما توضیح داده شد. وجه تمایز این گروه از محصولات ارتباط آنلاین آن ها با کاربران است.

این مدل از دستگیره هوشمند با تکنولوژی وایرلس به اینترنت وای فای محیط متصل شده و قابلیت باز و بسته شدن. آنلاین را از هر کجای دنیا بر روی موبایل برای مصرف کنندگان خانگی و یا اداری فراهم می کنند. کنترل تردد آنلاین افراد، اضافه و حذف کردن آنلاین کاربران با موبایل از هر کجای دنیا، تعریف رمزهای یک بار مصرف با موبایل در بازه های زمانی مختلف، فعال کردن سیستم تائید دو مرحله ای با موبایل، بررسی وضعیت ارتباط قفل (آنلاین یا آفلاین بودن)، بررسی میزان باتری، قابلیت فعال سازی سیستم نگهبان آنلاین به این معنی که فرد تنها قادر به مشاهده تردد افراد بوده و امکان باز کردن دستگیره دیجیتال را نخواهد داشت.

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله