تماس با ما : 01144251362

فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه | امروز داشتن یک سیستم نظارت تصویری به واسطه قدرتی که به شما در نظارت بر محیط و پیشگیری از وقوع مشکلات ایمنی و امنیتی می‌دهد، تبدیل به جزء جدا نشدنی هر واحد صنفی یا مسکونی شده است.

فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

انتخاب از بین مجموعه گسترده ای از دوربین های نظارت تصویری و ضبط کننده‌ها در بازار می‌تواند دشوار باشد، شما باید تصمیم بگیرید که کدام سیستم برای محیط خانه یا کسب و کار شما مناسب می‌باشد. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید،با ما همراه باشید.

 

فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

 

فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

دوربین‌های مداربسته براساس بدنه و شکل ظاهری نیز دسته بندی می‌شوند. انواع دوربین‌های مداربسته در این دسته بندی شامل دوربین دام، بولت، اسپیددام، چشم ماهی، کیوب و پین هول هستند.

دام:

نام دوربین دام (Dome) از شکل ظاهری دوربین مداربسته که گنبدی شکل است، گرفته شده است. به دلیل نصب این دوربین ها بر روی سقف، گاها نیز به این دوربین ها دوربین های سقفی نیز می گویند. دوربین مداربسته دام گزینه مناسبی برای فضاهای داخلی مانند فروشگاه، ادارات، پارکینگ منازل و مکان‌های عمومی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و … است

بولت:

دوربین بولت به دلیل ساختار و ظاهر استوانه ای شکلشان که شبیه به گلوله است، به BULLET نام گذاری شده‌اند. دوربین‌های بولت یکی از پرکاربردترین دوربین‌های مداربسته در محیط های بیرونی هستند و اغلب جنس بدنه آنها فلزی می‌باشد. از این رو در برابر شرایط جوی نامساعد مقاوم هستند.

دوربین باکس:

دوربین‌های باکس نوع دیگری از دوربین مدار بسته هستند. شکل ظاهری آن‌ها به صورت باکس و مکعب مستطیل است. لنز این دوربین‌ها از قبل روی آن نصب نشده است و باید به طور جداگانه تهیه و نصب می‌شود. این نوع از دوربین‌های مدار بسته از پرفروش ترین نوع دوربین مداربسته در سال 2022 در سطح جهانی است.

اسپیددام:

این دوربین‌ها جز قوی ترین دوربین‌های مداربسته هستند. دوربین مدار بسته PTZ قابلیت چرخش 360 درجه افقی و 180 درجه عمودی را دارد. همچنین دوربین اسپید دام می تواند نقاط دور تحت پوشش را از طریق بزرگنمایی با بالاترین کیفیت تصویر برداری کند. جنس بدنه دوربین‌های مداربسته اسپیددام غالباً فلزی است.

کیوب:

دوربین کیوب دوربین‌های پایه داری هستند که قابلیت نصب زیر سقف و روی دیوار را دارند. معمولا دارای میکروفن داخلی و اسپیکر هستند. ارتباط صوتی دو طرفه در این مدل از دوربین مدار بسته بسیار رایج است.

چشم ماهی:

دوربین چشم ماهی یا Fisheye به دلیل ساختار ظاهری که شبیه چشم ماهی دارد به این اسم نام گذاری شده است. این دوربین ها امکان زاویه دید 180 یا 360 درجه را می دهند. به این واسطه با کاهش تعداد دوربین های مصرفی می‌شود. دوربین چشم ماهی دارای لنز ثابتی است و باید بر روی مرکز سقفی با حداقل 3 متر ارتفاع نصب شود تا تصویر کلی از محیط تحت پوشش ارائه دهد.

دوربین مخفی و پین هول:

نوع دیگر از دوربین‌های مداربسته دوربین‌های مخفی هستند. به علت کوچک بودن بدنه آنها و قابلیت مخفی شدن به دوربین‌های مخفی شهرت دارند. در این میان برخی از انواع آن به صورت دوربین‌های مینیاتوری یا پینهول در بازار وجود دارند. دوربین‌های سوزنی نیز از این دسته از دوربین‌ها محسوب می‌شوند.

 

فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

 

معیار‌های انتخاب دوربین مداربسته در گلوگاه

 

برندهای معتبر را انتخاب کنید

همیشه کارعاقلانه این است که برای یک سیستم با کیفیت خوب سرمایه گذاری کنید.

تصمیم بگیرید که چه چیزی را می‌خواهید با دوربین ببینید

دوربین‌های مداربسته دارای زاویه‌های گوناگونی هستند. برخی حتی از دید۳۶۰درجه و عملکرد در شرایط مختلف نورپردازی برخوردار می‌باشند.

اندازه لنز را انتخاب کنید

در هنگام انتخاب دوربین‌های مدار بسته باید از ویژگی های اندازه لنز و درجه زاویه ای مطلع شوید.

به عنوان مثال،برای یک زاویه 60 درجه، لنز 4 میلی متری بخوبی هدف انسان را تا 4 متر شناسایی می کند، اما به اندازه کافی برای سمت چپ یا راست مناسب نیست.

ذخیره سازی و داده ها

دوربین‌های مداربسته از طریق اینترنت به شبکه خانگی و یا کسب و کار شما متصل می‌شوند.

دوربین های HD نیاز به پهنای باند بیشتری دارند. به همین دلیل باید اینترنت بهتری داشته باشید.همچنین مقدار بیشتری از هارد را برای ذخیره سازی فایل‌های ضبط شده نیاز است.

آنالوگ یا HD یا IP؟

در نهایت کیفیت تصویری که از دوربین انتظار دارید، به شما کمک می‌کند که از بین نوع دوربین‌ها یکی را انتخاب کنید.

یک دوربین آنالوگ یک تصویر با رزولوشن پایین را ارائه می‌دهد. در حالی که دوربین های HD می‌توانند تصاویر با وضوح بالا را پردازش کنند که مناسب برای شناسایی اعداد و کاراکترها نیز می‌باشند. اگر برای اهداف قانونی یا حفاظتی نیاز به دوربین دارید، وضوح بالاتر را به همراه زوم به شما پشنهاد می‌دهیم.مزیت زوم این است که تصاویر زوم سر نخ‌های بیشتری به پلیس می‌دهد.

موقعیت دوربین‌ها خیلی مهم است

دانستن اینکه دوربین‌ها را دقیقا در چه جایی باید نصب کنید بسیار مهم است، اگر دوربین ضعیفی در یک محل نامناسب نصب کنید انگار هیچ دوربینی نصب نکرده اید چون تصویر آن اصلا مطلوب نیست.

تمامی هزینه‌ها را برآورد کنید

شما باید هزینه دستگاه ضبط تصاویر و لوازم جانبی مانند کابل، اتصالات، برق اضطراری و هزینه کار و راه اندازی را در نظر بگیرید.

 

نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

حضور کارشناس در محل و بازدید از آنجا کمک می کند تا بتواند براوردی از تعداد دوربین و تجهیزات مور نیاز انجام دهد. همچنین با توجه به مکان‌هایی که کارفرما مدنظر دارد طرح اولیه ای برای پروژه ارائه گردد. در صورتی که این فرایند توسط افراد مبتدی و غیر حرفه ای انجام شود کارفرما متحمل هزینه‌های بیشتری می‌شود. زیرا انتخاب بهترین مسیر برای کابل کشی و قرارگیری دستگاه، حتی نوع سیستم مداربسته منتخب بسیار مهم هستند.

از دلایلی که ما به مشتریان گرامی توصیه می‌کنیم که حتماً کار نصب را به شرکت نصب دوربین مداربسته معتبر بسپارند همین موضوع است. شرکت نصب دوربین مداربسته در گلوگاه می تواند ارائه دهنده خدمات بهتری به شما باشد. به هیچ عنوان کار سیستم امنیتی خود را به افراد ناشناس و نصابان غیر حرفه ای نسپارید. علاوه بر موضوعی که در بالا به آن اشاره شد عواقب دیگری نیز در پی دارد. از جمله استفاده از تجهیزات فیک و غیر اصلی برای راه اندازی سیستم، عدم توانایی در فعال کردن تمام قابلیت های سیستم مداربسته، بهره برداری با هدف سوء از سیستم و…

 

خدمات فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه

شرکت ایمن اندیشان خزر ارائه دهنده انواع خدمات فروش و نصب دوربین مداربسته در گلوگاه است. این خدمات شامل فروش دوربین‌های مداربسته در برندهای مختلف و اصلی، اجرا و راه اندازی پروژه در ابعاد مختلف، آموزش به صورت فنی و کاربردی و مشاوره است. این خدمات تنها برای شهر گلوگاه نیست. بلکه بزرگوارانی که در سطح استان مازندران نیاز به این خدمات دارند می‌توانند با ما در تماس باشند. پیشنهاد ما برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب مشخص نمودن کاربری و اهداف نظارتی است.

قبل از انتخاب یک دوربین مداربسته، به دنبال یک مشاور خوب باشید.

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

اشتراک گذاری این مقاله