تماس با ما : 01144251362

فروش و نصب دوربین مداربسته در عباس آباد

فروش و نصب دوربین مداربسته در عباس آباد

فروش و نصب دوربین مداربسته در عباس آباد

فروش و نصب دوربین مداربسته در عباس آباد | دوربین‌های مداربسته یکی از اولین راهکارها برای تامین امنیت و پیشگیری از اعمال جرایم هستند. بسیاری از خانه‌ها و کسب و کارها از دوربین مداربسته برای حفظ امنیت مکان مورد نظر و محیط اطراف آن استفاده می کنند.

فروش و نصب دوربین مداربسته در عباس آباد

امروزه کاربرد دوربین‌های مدار بسته در سراسر جهان بسیار گسترده شده است و باعث آسان‌تر شدن بسیاری از کارها گردیده است. به عنوان مثال در گذشته حتما لازم بود در مناطق مهمی که احتمال سرقت وجود داشت چندین نگهبان و پلیس به صورت شبانه روزی مراقبت کنند. اما امروزه با استفاده از یک دوربین که حجم بسیار کمی دارد، می‌توان به یک محوطه و محیط به طور کامل نظارت داشت و افراد می‌توانند با استفاده از این دوربین‌ها مواقعی که در منزل خود در حال استراحت هستند محل کار خود و امنیت آن را کنترل نمایند. در ادامه به کاربردهای وسیع و بررسی انواع دوربین‌ مدار بسته خواهیم پرداخت.

 

 

بهترین دوربین مداربسته در مازندران

فروش و نصب دوربین مداربسته در عباس آباد

کاربردهای دوربین مداربسته

کاربرد اصلی و عمده دوربین‌های مداربسته در سیستم‌های حفاظتی است. اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

جلوگیری از ارتکاب جرایم:

کاربرد دوربین‌های مداربسته در جلوگیری از ارتکاب جرایم بسیار وسیع است. از جلوگیری از جرایم رانندگی تا جرایم جنایی استفاده نامحسوس از دوربین های مخفی نیز بسیار رواج یافته است. بطور مثال می توان به دوربین های دستگاه های خود پرداز اشاره کرد که برای شناسایی جرایمی چون وارد کردن تصادفی رمز کارت اعتباری کاربرد دارد.

کاربرد صنعتی:

در کارخانجات صنعتی نیز از دوربین‌های مداربسته در محل ها یا مراحلی از کار که حضور فیزیکی انسان خطرناک، دشوار یا حتی غیر ممکن است نیز بهره گرفته می شود. در کارخانجاتی مثل کارخانجات شیمیایی یا نیروگاه های هسته ای در مراکز صنعتی استفاده از دوربین های اسکن خط تولید و دوربین های حرارتی رواج زیادی دارد.

کنترل ترافیک:

امروزه در اکثر کشورهای جهان از دوربین های مداربسته برای کنترل ترافیک وسایل نقلیه در سطح گسترده ای استفاده می شود. از جمله کنترل میزان ترافیک در خیابان ها و ارسال اطلاعات توسط gps به رانندگانی که قصد عبور از مسیر آن خیابان ها را دارند.تحت نظارت قراردادن تصادفات و شناسایی جرایم رانندگی حداقل کاربرد های دوربین مداربسته در کنترل وسایل نقلیه هستند. شناسایی اتوماتیک پلاک خودروها از جمله آخرین دستاورد های دوربین های مداربسته در این بخش می باشند.

امنیت نقل و انتقالات:

در نقل و انتقلات عمومی از دوربین مداربسته برای جلوگیری از حوادثی که ممکن است در اثر خارج از دید بودن محل صورت بگیرد استفاده می شود. بطور مثال در متروها از دوربین مداربسته برای کنترل درهای ورود و خروج مسافران به منظور اطمینان از اینکه مسافر از در عبور کرده است و یا موارد مشابه آن در اتوبوس ها و قطارهای شهری.

 

مهم‌ترین ویژگی‌های یک دوربین مداربسته خوب

 

1. سازگاری با آب و هوای منطقه

دوربین مداربسته در فضای داخلی و چه در فضای خارجی ساختمان نصب می‌شود. اگر شما می‌خواهید دوربین مداربسته خودتان را در فضای بیرونی ساختمان نصب کنید باید سازگاری دوربین را با آب و هوای بیرون از ساختمان در نظر بگیرید. باید میزان دمای هوا و همچنین میزان بارش منطقه خودتان را بررسی کنید تا بتوانید دوربینی متناسب با این آب و هوا برای خود انتخاب کنید. دوربین‌هایی که در برابر آب و هوا مقاوم هستند قیمت بیشتری دارند ولی باید به این موضوع دقت کنید که دوام بالاتری نیز دارد.

2. داشتن کنترل از راه دور

یکی از ویژگی‌های خوب دوربین‌های مداربسته قابلیت کنترل از راه دور است. شما با استفاده از اینترنت و اپلیکیشن‌هایی که روی موبایل شما نصب می‌شود می‌توانید دوربین‌های مداربسته را از راه دور کنترل کنید و تصاویری که ضبط شده‌اند را از هر مکانی که در آن هستید تماشا کنید.
با استفاده از این ویژگی‌ها شما می‌توانید رفت و آمد بچه‌ها و کارگران و کارمند‌های خود را نیز کنترل کنید. دوربین‌های تحت شبکه نور نوعی از دوربین‌های مداربسته هستند که با استفاده از اینترنت کنترل می‌شوند. این دوربین‌ها از دوربین‌های مداربسته معمولی گران‌تر هستند.

3. اندازه مناسب

اندازه دوربین‌های مداربسته هر سال کوچک‌تر می‌شود. شکل و طرح آن‌ها نیز زیباتر و مدرن‌تر می‌شود. اینکه شما چه اندازه‌ای را برای دوربین‌های مداربسته خود انتخاب کنید، بستگی به این دارد که شما چه هدفی از خرید دوربین مداربسته از فروشگاه دوربین مداربسته اصفهان دارید. اگر اندازه دوربین مداربسته که بیرون از ساختمان نصب می‌کنید، بزرگ‌ باشد سارقان آن دوربین را می‌بینند و از آن ساختمان دور می‌شوند. اگر شما می‌خواهید که دوربین مداربسته خود را به صورت مخفی نصب کنید بهتر است که از اندازه‌های کوچک‌تر استفاده کنید. دوربین‌های کوچک برای نصب در فضاهای بسته بسیار مناسب هستند.

4. شناسایی حرکتی

یکی از ویژگی‌های دوربین‌های مداربسته خوب، شناسایی حرکتی است. این قابلیت به این صورت است که وقتی سیستم امنیتی ساختمان فعال می‌شود زنگ هشدار به صدا در می‌آید. دوربین‌هایی که قابلیت شناسایی حرکتی دارند می‌توانند حرکت‌ها و فعالیت‌هایی که به صورت مشکوک هستند ثبت کند و به صاحبخانه اطلاع دهند. همه دوربین‌های مداربسته قابلیت شناسایی حرکتی در آن‌ها تعریف نشده است. اگر شما می‌خواهید سیستم امنیتی خانه خودتان را ارتقا بدهید بهتر است دوربینی با قابلیت شناسایی حرکت انتخاب کنید این کار برای شما هزینه‌های بیشتری را به وجود می‌آورد ولی باید بدانید که کاری عاقلانه است.

5. انعطاف‌پذیری عملکرد

دوربین‌های ثابت می‌توانند فقط از یک نقطه تصویر برداری کند. دوربین‌هایی می‌توانند عملکرد بیشتری داشته باشند که بتواند امکان چرخش، گردش و بزرگنمایی داشته باشد. اینکه شما دوربین ثابت یا گردان انتخاب کنید بستگی دارد که شما می‌خواهید چه هدفی داشته باشید. فضایی که می‌خواهید بر آن نظارت کنید یک حیاط یا اتاق کوچک هستند استفاده از دوربین‌های ثابت برای شما مناسب است. در نقطه مقابل اگر شما می‌خواهید یک منطقه بزرگ زیر نظر بگیرید استفاده از دوربین‌های چرخشی برای شما مناسب‌تر است. نکته‌ای که در این زمینه وجود دارد این است که قیمت دوربین‌های چرخشی از قیمت دوربین‌های ثابت بیشتر است ولی خرید یک دوربین چرخشی که قابلیت انعطاف‌پذیری دارد بهتر از خرید چند دوربین ثابت است برای اینکه شما دید کافی از یک محیط داشته باشید.

6. دید در شب

بیشترین سرقت‌ها در شب اتفاق می‌افتد. دوربین‌هایی که مادون قرمز دارند امکان ضبط تصاویر با کیفیت در طول شب را دارند. در بعضی از دوربین‌ها نیز هستند که امکان قابلیت دید در شب در آن‌ها وجود دارد ولی از نور مادون قرمز استفاده نمی‌کنند. قیمت دوربین‌هایی که قابلیت دید در شب دارند بسیار بیشتر است، پس لازم است که شما قبل از این که دوربین‌های مداربسته را خریداری کنید هدف خودتان را از خرید دوربین مشخص کنید.

7. داشتن سیستم‌های صوتی و میکروفون

در زمان‌های گذشته دوربین‌های مداربسته امکان ضبط صدا را نداشتند؛ اما یکی از ویژگی‌هایی که امروزه برای دوربین‌های مداربسته وجود دارد سیستم صوتی و میکروفون است. امروز دوربین‌های مداربسته هستند که امکان گوش کردن به صداهای داخل خانه و صحبت کردن با افراد نزدیک ساختمان مثل همسایه و… را دارد. استفاده از این قابلیت ممکن است که کمی غیر ضروری و تجملاتی به نظر برسند.

8. رنگ و رزولوشن

شما باید قبل از اینکه دوربین خود را خریداری کنید هدف خودتان را از دوربین مشخص کنید با این کار به این نتیجه می‌رسید که به چه میزان وضوح تصویر نیاز دارید. دوربین‌های مداربسته با وضوح تصویری بالا و رنگی از دوربین‌هایی که به صورت سیاه و سفید هستند، گران‌تر هستند؛ اما ویژگی خوبی که این دوربین‌ها دارند این است که جزئیات دقیق‌تری از مکانی که تصویربرداری کردند را به شما نشان می‌دهند. اگر شما از دوربین‌های سیاه و سفید استفاده کنید در صورتی که سارق وارد خانه شما شود دوربین امکان تشخیص رنگ لباس و موی فرد را ندارد پس از این جهت تشخیص چهره فرد بسیار سخت می‌شود. اگر شما بودجه کافی برای دوربین مدار بسته با وضوح بالای تصویر ندارید می‌توانید به خرید یک دوربین مداربسته معمولی اکتفا کنید.

9. زاویه دید گسترده

زاویه دید گسترده یکی از ویژگی‌های بسیار خوب در دوربین‌های مدار بسته است. این دوربین‌ها از لنزهایی برای ثبت تصویر استفاده می‌کنند که ۱۸۰ درجه یا ۱۶۰ درجه هستند. یک دوربین مداربسته ۱۸۰ درجه برای پارکینگ ساختمان‌ها بسیار مناسب است و می‌تواند به جای چهار دوربین آنالوگ کاربرد داشته باشد. دوربین مداربسته با زاویه دید گسترده قیمت بالاتری دارند؛ ولی باید بدانید که استفاده از این دوربین می‌تواند جایگزین چند دوربین مداربسته معمولی باشد و همچنین هزینه نصب و نگهداری این دوربین بسیار کمتر است.

 

 

بهترین دوربین مداربسته در مازندران

فروش و نصب دوربین مداربسته در عباس آباد

نصب دوربین مدار بسته

شرکت های بسیاری خدمات فروش و نصب دوربین مداربسته را در ایران انجام می دهند. انواع خدمات دوربین مداربسته در عباس آباد توسط گروه ایمن اندشان خزر ارائه میشود.

فروش و نصب دوربین مداربسته در عباس آباد

گروه ایمن اندیشان خزر ارائه دهنده انواع خدمات دوربین مداربسته در عباس آباد است. این خدمات شامل فروش دوربین مداربسته در برندهای مختلف و اصلی، اجرا و راه اندازی پروژه در ابعاد مختلف است. این خدمات تنها برای شهر عباس آباد نیست بلکه بزرگوارانی که در سطح استان مازندران نیاز به این خدمات دارند می توانند با ما در تماس باشند.

 

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله