تماس با ما : 01144251362

فروش و نصب دوربین مداربسته در ساری

فروش و نصب دوربین مداربسته در ساری

فروش و نصب دوربین مداربسته در ساری

یفروش و نصب دوربین مداربسته در ساری | دوربین‌های مدار بسته الزاماً فقط به یک دستگاه وصل نمی‌شوند بلکه می‌توانید به چندین دستگاه و حتی در هر جایی که خودتان می‌خواهید ببینید ارسال کنید.

ایمن اندیشان خزر

قابلیت شنود صدا با کیفیت بالا مهم‌ترین قابلیت دوربین‌های مداربسته پیشرفته

دوربین‌های مداربسته پیشرفته یا دوربین مداربسته کوچک با داشتن قابلیت ضبط و شنود صدا با بالاترین کیفیت همواره نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت ساختمان و محیط اطراف آن دارند. معمولا دوربین‌های مداربسته قادر به ضبط و شنود و صدا نیستند.

برای آنکه بتوانید صدای محیط را نیز همراه با تصویر داشته باشید باید یک میکروفن کوچک روی دوربین نصب کنید. اما تکنولوژی روز به روز پیشرفت می‌کند و ابزارهای جدیدی برای حفظ امنیت محیط تولید می‌شود. دوربین‌های مداربسته پیشرفته بدون نصب میکروفون قادر به شنود و ضبط صدا با کیفیت بالا هستند. با استفاده از شنود مکالمه‌‌های محیط می‌توانید از بروز سرقت و هر اتفاقات ناگوار در ساختمان را کاهش دهید.

قابلیت دید در شب دوربین‌های مداربسته، جلوگیری از سرقت در تاریکی هوا

اکثر سرقت‌ها در منازل مسکونی و ساختمان‌های اداری در شب اتفاق می‌افتد. معمولا چهره سارقین در شب قابل شناسایی نیست و تقریبا پیدا کردن آن‌ها پس از سرقت غیرممکن است. قابلیت دید در شب دوربین‌های مداربسته به شما این امکان را می‌دهد در کمترین زمان چهره سارقین را با کیفیت بالا شناسایی کنید.

این دوربین‌ها انتخابی مناسب برای دزدگیر ویلا و مکان‌های خارج از شهر هستند که معمولا اکثر اوقات خصوصا در شب‌های متوالی خالی از سکنه هستند. با کمک دوربین‌های مداربسته دید در شب از هر نقطه‌ای که باشید می‌توانید جزئیات ساختمان را در هر لحظه از شبانه روز چک و بررسی کنید.

فروش و نصب دوربین مداربسته در ساری
فروش و نصب دوربین مداربسته در ساری

۱۰ ویژگی مهم دوربین های مداربسته

۱. دید در شب با وضوح

برخی از سرقت ها در تاریکی شب اتفاق می افتد. یک دوربین مادون قرمز امکان ضبط تصاویر با کیفیت، در طول شب را دارد. دوربین های دیگری نیز با قابلیت دید در شب وجود دارند که از نور مادون قرمز استفاده نمی کنند. قیمت این دوربین ها بیشتر است. ابتدا باید هدف خود را از خرید دوربین مدار بسته تعیین کنید.

۲. رنگ و رزولوشن مطلوب

ابتدا باید تصمیم بگیرید که به چه وضوحی از تصویر نیاز دارید. دوربین های مداربسته با وضوح تصویر بالا و رنگی، گران تر از دوربین های سیاه و سفید هستند؛ اما این دوربین ها جزییات دقیق تری از مکان را در اختیار شما قرار می دهند. اگر سارقی وارد خانه شما شود، دوربین سیاه و سفید امکان تشخیص رنگ لباس و موی او را ندارد، از این رو تشخیص کامل چهره فرد سخت تر می شود. در مقابل اگر بودجه کافی برای خرید دوربین مدار بسته رنگی با وضوح تصویر بالا را نداشته باشید، می توانید به خرید یک دوربین مداربسته معمولی اکتفا کنید.

فروش و نصب دوربین مداربسته در ساری

۳. قیمت مناسب

قبل از خرید دوربین مداربسته، هدف از خرید باید مشخص شود. در واقع هدف از خرید دوربین مدار بسته، نوع دوربین و ویژگی های مورد نیاز را تعیین می کند.

۴. اندازه و ابعاد مناسب

اندازه دوربین های مداربسته هر سال کوچک تر می شوند. همچنین شکل و طرح آن ها رفته رفته زیباتر و مدرن تر می شود. انتخاب اندازه مناسب برای دوربین مداربسته به هدف شما بستگی دارد. اگر اندازه دوربین مداربسته ای که بیرون ساختمان نصب می شود، بزرگ باشد، سارقان را از آن ساختمان دور می کند. اگر بخواهید دوربین مدار بسته را به شکل مخفی نصب کنید، اندازه های کوچک تر پیشنهاد می شود. دوربین های کوچک تر مناسب نصب در فضاهای بسته هستند.

۵. کنترل کردن دوربین ها از راه دور

یکی از ویژگی های دوربین مداربسته خوب داشتن قابلیت کنترل از راه دور است. شما می توانید با استفاده از اینترنت و اپلیکیشن موبایل، دوربین مدار بسته را از راه دور کنترل کنید و تصاویر ضبط شده را از هر مکانی تماشا کنید. با استفاده از این ویژگی می توانید رفت و آمد بچه ها و کارگران خانه را بررسی کنید. دوربین های IP نوعی از دوربین مدار بسته هستند که از طریق اینترنت کنترل می شومند. این دوربین ها از دوربین های مداربسته معمولی گران قیمت ترند.

فروش و نصب دوربین مداربسته در ساری
فروش و نصب دوربین مداربسته در ساری

۶. سازگاری با آب و هوای مناطق

دوربین مداربسته هم در فضای داخلی و هم در بیرون ساختمان نصب می شود. اگر بخواهید دوربین مداربسته را در فضای بیرونی ساختمان نصب کنید، باید سازگاری آن را با آب و هوا در نظر بگیرید. بازه دمایی و میزان بارش را در منطقه خود بررسی کنید. دوربین های مقاوم در برابر آب و هوا قیمت بیشتری دارند ولی دوام بالاتری هم دارند. هر ساختمانی که سیستم دوربین مداربسته داشته باشد، علاوه بر ایمنی بیشتر، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. پس دوربینی را انتخاب کنید که با شرایط آب و هوایی محل زندگی شما سازگاری داشته باشد.

۷. شناسایی و سنسور حرکتی

شناسایی حرکتی یکی از ویژگی های دوربین مداربسته خوب است. وقتی سیستم امنیتی ساختمان فعال شود، زنگ هشدار به صدا در می آید. ولی دوربین هایی که قابلیت شناسایی حرکتی دارند، حرکت ها و فعالیت های مشکوک را نیز ثبت می کند و به صاحب خانه اطلاع می دهد. همه دوربین های مداربسته قابلیت شناسایی حرکتی ندارند. اگر شما به دنبال ارتقای سیستم امنیتی خانه تان باشید، صرف هزینه بیشتر و خرید دوربینی با قابلیت شناسایی حرکت، کاری عاقلانه است.

۸. زاویه دید گسترده ۳۶۰ درجه

زاویه دید گسترده از ویژگی های دوربین مدار بسته خوب است. این نوع از دوربین ها لنزهایی برای ثبت تصاویر ۱۸۰ یا ۳۶۰ درجه از محیط را دارند. یک دوربین مدار بسته ۱۸۰ درجه، برای پارکینگ ساختمان ها مناسب است. می تواند به جای ۴ دوربین آنالوگ کاربرد داشته باشد. دوربین مدار بسته ای که زاویه دید گسترده دارد قیمت بیشتری نیز دارد ولی این نکته را در نظر داشته باشید که این دوربین جایگزین چند دوربین مدار بسته معمولی می شود و هزینه نصب و نگهداری یک دوربین کمتر از چند دوربین است. وضوح تصویر این دوربین ها نیز بالا است.

ایمن اندیشان خزر

۹. داشتن میکرفون و ضبط صدا

در سال های گذشته دوربین های مداربسته امکان ضبط صدا را نداشتند. یکی از ویژگی های دوربین مداربسته خوب داشتن سیستم صوتی و میکروفون است. امروزه دوربین هایی وجود دارند که امکان گوش کردن به صداهای داخل خانه، استراق سمع و صحبت کردن با افراد نزدیک ساختمان مثل همسایه و پیک موتوری را دارند. این قابلیت ممکن است کمی غیر ضروری و تجملاتی به نظر برسد.

۱۰. انعطاف پذیری عملکرد

یک دوربین ثابت، فقط از یک نقطه تصویربرداری می کند. دوربین هایی که در عملکرد خود انعطاف بیشتری داشته باشند، امکان گردش، چرخش و بزرگنمایی دارند. به این دوربین ها PTZ گفته می شود.انتخاب از بین دوربین ثابت یا گردان به هدف شما از نصب دوربین مدار بسته بستگی دارد. اگر فضایی که قصد نظارت بر آن را دارید یک حیاط یا اتاق کوچک باشد، دوربین ثابت مناسب است. در مقابل اگر می خواهید یک منطقه بزرگ را زیر نظر بگیرید، دوربین PTZ مناسب تر است. هر چند که قیمت این دوربین ها از دوربین های ثابت بیشتر است، ولی خرید یک دوربین انعطاف پذیر، بهتر از خرید چند دوربین ثابت برای داشتن دید کافی از محیط است.

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

 

اشتراک گذاری این مقاله