تماس با ما : 01144251362

فروش و نصب دوربین مداربسته در بابلسر

فروش و نصب دوربین مداربسته در بابلسر

فروش و نصب دوربین مداربسته در بابلسر

فروش و نصب دوربین مداربسته در بابلسر | ما برای حفظ امنیت در اطرافمان نیاز به یک دوربین مدار بسته داریم. دوربین‌های مدار بسته انواع مختلفی دارند که کاربرد و ویژگی هر یک از آن ها متفاوت است و بنا به نیاز افراد انتخاب می‌شوند. همینطور برند های دوربین مداربسته متفاوت است و قیمت دوربین مدار بسته بر حسب آن متغیر خواهد بود. امروزه تکنولوژی‌های مختلفی برای دوربین مدار بسته وجود دارد که هر یک از آن‌ها به نوعی نیاز های افراد را تامین می‌کند. این دوربین‌ها کاربرد های مختلفی برای سیستم‌ها و ارگان‌هایی از جمله پلیس نظامی، سیستم کنترل ترافیک ، فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و به طور کلی نظارت بر اماکن را دارا می‌باشد.

دوربین مداربسته در بابلسر

نصب دوربین مدار بسته در بابلسر توسط متخصصین گروه ایمن اندیشان خزر، از جمله بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید برای افزایش امنیت محل کار یا زندگی خود داشته باشید.

 

دوربین مداربسته ایمن اندیشان خزر
دوربین مداربسته ایمن اندیشان خزر

 

ویژگی‌های یک دوربین مدار بسته کاربردی

 

فعال سازی حرکت:

دوربین باید به محض شناسایی حرکت ضبط را شروع کند و آن فیلم را در جایی ذخیره کند که برای مدت زمانی قابل دسترسی باشد. گاهی اوقات از این به عنوان ضبط مبتنی بر رویداد یاد می‌شود.

 

هشدارهای تلفن های هوشمند:

یک دوربین مداربسته خوب باید هشدارهای قابل تنظیم را که به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی ارسال می‌شود، ارائه دهد.

 

وضوح تصویر:

هرچه دوربین با کیفیت بالاتر فیلم ضبط کند، جزئیات بیشتری را مشاهده خواهید کرد. اکثر دوربین‌های امروزی ویدئویی با کیفیت عالی (HD) کامل (1080p یا 2 مگاپیکسل) ارائه می‌دهند.

 

دید در شب:

دوربین‌های امنیتی در فضای باز باید دید در شب با برد خوب داشته باشند.

 

صوتی:

میکروفون داخلی به شما امکان می‌دهد همانطور که می‌بینید، بشنوید. بلندگو برای صدای دو طرفه یک ارتقا خوب است، بنابراین می‌توانید از طریق دوربین با هر کسی که در ملک شما است صحبت کنید.

 

ذخیره سازی:

اکثر دوربین‌ها تصاویر خود را در فضای ابری ذخیره می‌کنند. حافظه محلی نیز برای برخی از گزینه‌ها است، یا روی کارت microSD در دوربین یا یک هارد دیسک متصل جداگانه.

 

میدان دید:

هرچه میدان دید گسترده‌تر باشد، دوربین کمتری برای نصب کل ملک خود باید نصب کنید. به دنبال میدان دید بین 130 تا 180 درجه باشید.

 

طراحی:

شما می‌خواهید دوربین‌های شما در معرض سارقین احتمالی قرار بگیرند اما هنگام نصب در داخل یا خارج نیز جذاب به نظر برسند.

 

ویژگی‌های حریم خصوصی:

اگر نگران حریم خصوصی هستید، به دنبال یک ویژگی حصارکشی باشید که وقتی گوشی هوشمند شما در خانه است، دوربین را خاموش کرده و هنگام ترک دوباره روشن شود.

 

ویژگی‌های امنیتی:

احراز هویت دو عاملی یک ویژگی امنیتی مهم است که به شما در محافظت در برابر هک شدن کمک می‌کند.

 

ویژگی‌های پیشرفته:

آژیر داخلی یا نورافکن می‌تواند به عنوان یک عامل بازدارنده اضافی عمل کند و قابلیت‌های نرم افزاری پیشرفته مانند امکان تنظیم مناطق فعالیت، تمایز افراد از حیوانات، تشخیص چهره و بزرگنمایی و حرکت به شما امکان کنترل بیشتر دوربین شما را می‌دهد می‌بیند.

 

یکپارچه سازی:

دوربین‌های بی‌سیم هوشمند می‌توانند با سیستم‌های خانه هوشمند ارتباط برقرار کنند تا امکانات، امنیت و راحتی بیشتری به شما بدهند. برخی از دوربین‌های امنیتی همچنین با قفل‌های هوشمند ادغام می‌شوند تا امکان تحویل ایمن در خانه فراهم شود. دوربین‌هایی که با Apple HomeKit کار می‌کنند به شما امکان می‌دهند آنها را از طریق برنامه Apple’s Home مشاهده کرده و همچنین فیلم‌های خود را با استفاده از HomeKit Secure Video ذخیره کنید، گزینه خوبی برای کسانی که نگران حریم خصوصی هستند.

 

سازگاری با آب ‌و هوا:

دوربین‌های مداربسته چه در داخل ساختمان و چه در بیرون آن قابل نصب هستند. به همین دلیل دوربین‌هایی که بیرون از ساختمان قرار می‌گیرند باید تا حدی به نفوذ گرد و خاک و رطوبت مقاومت نشان دهند. البته با اینکه دوربین‌های مداربسته با ضریب نفوذ بالا، قیمت بیشتری در مقایسه با دوربین‌های مداربسته معمولی دارند اما از طول عمر بالا برخوردار هستند و به تبع ارزش خرید بیشتری نیز خواهند داشت.

 

دوربین مداربسته ایمن اندیشان خزر
دوربین مداربسته ایمن اندیشان خزر

 

انتخاب نوع دوربین مداربسته

نوع دوربین با توجه به اینکه قرار است دوربین در چه مکانی نصب شود تعیین می‌شود. نوع دوربین داخل اتاق با دوربینی که قرار است از بیرون ورودی به ساختمان را تحت پوشش قرار دهد کاملاً متفاوت است. به این دلیل که دوربین برای داخل اتاق از نوع Indoor انتخاب و برای فضای بیرونی از دوربین‌های Outdoor انتخاب می‌شود. اگر این موضوع را در نظر نگیرید به عنوان مثال با نصب دوربین مدار بسته Indoor یا داخلی بخواهید از فضای بیرون ورودی ساختمان را نظارت کنید ممکن است مشکلاتی بوجود بیاید.

این مشکلات ممکن است در کوتاه مدت و یا دراز مدت خود را نشان دهند. به عنوان مثال دوربین مداربسته پس از مدتی با نفوذ رطوبت از کار بیفتد و یا بدنه آن با برخورد شاخه درختی که در طوفان شکسته آسیب ببیند. این وقایع موجب می‌شود شما در مدت کوتاهی مجبور به نصب دوربین مداربسته در این مکان شوید. اتفاق خوشایندی نیست بنابراین در همان ابتدای کار در زمان انتخاب و خرید دوربین مداربسته به این نکات دقت کنید و از متخصصین در این زمینه مشاوره دریافت کنید.

 

نکات مهم در انتخاب دوربین

دوربین‌های دام و تورت (Turret) هر دو از انواع دوربین‌های داخلی هستند و ظاهر آنها بسیار مناسب نصب دوربین مداربسته در مکان‌های سقف دار است ممکن است دوربین دام را در محیط‌‌های بیرونی نیز ببینید. اگر دوربین‌های دام دارای استاندارد‌های حفاظتی مناسب باشند می‌توانند در محیط‌های بیرونی نیز نصب شوند. نوع دوربین مداربسته علاوه بر از جهت شکل ظاهری، بیرونی بودن یا داخلی بودن باید از نظر لنز و وضوح تصویر نیز انتخاب شود. دوربین مداربسته قرار است در چه مکانی نصب شود؟ آیا تصاویر در منطقه ای عریض مورد نظر است یا باریک (مانند راهرو و سالن‌های ارتباطی اتاق‌ها)؟ جزئیات در دور اهمیت دارند یا در نزدیکی دوربین؟ با پاسخ به این سوالات می‌توانید نوع لنز را که واید باشد، ثابت باشد و یا متغیر، تعیین کنید. لنز‌های ثابت یک زاویه دید ثابت و بدون تغییر را ارائه می‌دهند.

لنز‌های وریفوکال قابلیت تغییر در زاویه دید و در نتیجه امکان زوم و بزرگنمایی را فراهم می‌کنند. وضوح تصویر از ویژگی‌های مهم دوربین مداربسته است که مکان نصب دوربین مدار بسته از عوامل موثر بر میزان آن است. هر چه عددی که با مگاپیکسل به دوربین نسبت می دهند بیشتر باشد دوربین وضوح بیشتری از صحنه را به تصویر می کشد. دوربین های مداربسته از 1، 2، 3، 4، 5، 6 و 8 مگاپیکسل رایج ترین دوربین مداربسته در بازار هستند. دوربین‌های 12 مگاپیکسلی نیز طراحی و تولید شده اند که در صورت ضرورت می‌توانید از آن‌ها تهیه کنید. زیرا دوربین‌های 8 مگاپیکسلی یا 4K نیز وضوح بالایی دارند و تصاویر با کیفیت فوق العاده ای ارائه می‌شوند.

 

نصب دوربین مداربسته در بابلسر

 

بهترین محل نصب دوربین در منازل و آپارتمان‌های مسکونی:

درب‌های ورودی
پارکینگ
راهرو
ورودی آسانسور‌ها

بهترین محل نصب دوربین در ادارات و سازمان‌ها:

درب‌ها
پیشخوان و راهرو ها
طبقات و محل‌های مراجعه ارباب رجوع

بهترین محل نصب دوربین در کارخانه‌ها:

محل استقرار دستگاه‌های کارخانه
انبار
مناطقی که احتمال بروز حادثه برای کارگران وجود داد.
خطوط تولید

 

چگونه بهترین پیمانکار نصب دوربین مداربسته در بابلسر را پیدا کنیم؟

شاید مهم‌ترین چیزی که باید به آن توجه کرد، یک شرکت نصاب دوربین مدار بسته و یک مدیر پروژه خوب است. هنگام انتخاب پیمانکار و نصاب دوربین مداربسته به نکات زیر توجه کنید:

از یک شرکت معتبر خرید کنید.
رزومه شرکت را بررسی کنید.
از فروشندگانی که برندهای مختلف دوربین مداربسته را به شما پیشنهاد می‌کنند دوری کنید؛ زیرا اگر برند اصلی را از آن‌ها بخواهید، در جای دیگری به شما خسارت می‌زنند.

گروه ایمن اندیشان خزر با سابقه ای درخشان در حوزه فروش و نصب دوربین مداربسته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

 

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.