تماس با ما : 01144251362

فروش و نصب دوربین مداربسته در آمل

فروش و نصب دوربین مداربسته در آمل

فروش و نصب دوربین مداربسته در آمل

فروش و نصب دوربین مداربسته در آمل |دوربین‌های CCTV یا مداربسته، جزو دوربین‌هایی هستند که برای نظارت بر فضاهای داخلی یا خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دوربین مدار بسته با توجه به شرایط محیط انواع مختلف و متنوعی دارند. پرکاربردترین انواع دوربین مداربسته شامل دوربین آنالوگ، دوربین دیجیتال و دوربین‌های تحت شبکه می‌شود. هر کدام از انواع این دوربین کاربردهای خاص و منحصر به فردی دارند و برای فضاهای خاصی طراحی شده‌اند.

 فروش و نصب دوربین مداربسته در آمل

 

دوربین‌های CCTV یا مداربسته، جزو دوربین‌هایی هستند که برای نظارت بر فضاهای داخلی یا خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دوربین مدار بسته با توجه به شرایط محیط انواع مختلف و متنوعی دارند. پرکاربردترین انواع دوربین مداربسته شامل دوربین آنالوگ، دوربین دیجیتال و دوربین‌های تحت شبکه می‌شود. هر کدام از انواع این دوربین کاربردهای خاص و منحصر به فردی دارند و برای فضاهای خاصی طراحی شده‌اند.

 

 

کاربرد دوربین مداربسته در آمل

 

کاربرد نظامی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی، فضایی و تصویربرداری نامحسوس از جمله کاربردهای انواع دوربین مداربسته هستند. در ادامه به صورت کامل تر، سعی بر آن شده تا کاربردهای اصلی دوربین مداربسته را در اختیار شما قرار دهیم.

جلوگیری از ارتکاب جرایم

طبق تحقیقات آماری در آمریکا و انگلستان بعد از نصب دوربین مداربسته در پارکینگ ها ۵۱ % ، در فرودگاه ها ۲۳% و در سایر مراکز عمومی ۷% از جرایم کاهش یافته است.

استفاده در صنعت

دوربین مداربسته ای که در صنعت استفاده میشود حساس به درجه حرارت است. در کارخانه های صنعتی از دوربین مداربسته در محل یا مراحلی از کار بهره گرفته میشود. در کارخانه هایی مانند: کارخانجات شیمیایی یا نیروگاه های هسته ای استفاده از دوربین اسکن خط تولید و دوربین حرارتی رواج دارد.

کاربرد دوربین مداربسته به منظور نظارت بر کارمندان

به منظور نظارت بر کارکنان و بررسی عملکرد آنها کارفرما میتواند، دوربین را در محیط کار نصب کند. البته نصب آن در ساختمان های اداری و کاری، باید با اطلاع رسانی انجام گیرد.

کاربرد دوربین مداربسته به منظور برقراری امنیت در حمل و نقل

در حمل و نقل برای جلوگیری از بروز حوادثی در خارج از دید، از دوربین مداربسته استفاده میشود. شناسایی خودکار پلاک خودروها از جمله دستاوردهای دوربین‏ مداربسته می باشد.

کاربرد دوربین مداربسته در مدارس

در صورت بروز هرگونه جرم و یا رفتار غیر قابل قبول از دانش آموزان،میتوان از تصاویر توسط دوربین مداربسته به عنوان مدرک استفاده کرد.

کاربرد دوربین مداربسته در مکان های ورزشی و تفریحی

استفاده از دوربین مداربسته در مجتمع های ورزشی، مناطق توریستی، رستوران ها و… باعث می شود تا حاضرین در آن مکان احساس امنیت داشته باشند. زیرا آسوده خاطر هستند که در صورت بروز حادثه، پلیس می‏تواند از تصاویر دوربین مداربسته استفاده کند.

کاربرد دوربین مداربسته در بیمارستان ها و مراکز درمانی

بیمارستان ها مکانی حساس هستند . افراد زیادی به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه می کنند یک سهل انگاری ساده ممکن است منجر به حوادث ناگوار و غیر قابل جبران شود. نصب دوربین مدار بسته در این مکان ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

نکات کلیدی در هنگام خرید بهترین دوربین مداربسته

 

مهم‌ترین نکات که در زمان خرید دوربین مداربسته باید به آن توجه ویژه داشته باشید، کیفیت تصویر است. در دوربین‌های مداربسته هرچه رزولوشن بیشتر باشد، تصویر کیفیت بهتری خواهد داشت.
دومین نکته مهم که در هنگام خرید دوربین مداربسته حائز اهمیت است، سنسورهای حرکت و صدا هستند. در حقیقت این سنسورها بخش مهمی از دوربین‌های امنیتی هوشمند به حساب می‌آیند که هرگونه صدا و حرکت غیر عادی را از طریق پیامک به شما اطلاع می‌دهند.
یکی دیگر از نکات مهم برای خرید دوربین مداربسته توجه به نحوه نصب و راه اندازی آن است. به طور کلی نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته بی‌سیم بسیار آسان‌تر از انواع دیگر است، زیرا هیچ کابلی برای راه اندازی آن نیاز ندارید.

در زمان خرید بهترین دوربین مدار بسته دقت داشته باشید که می‌خواهید در چه محیطی و در چه شرایطی از دستگاه استفاده کنید، یعنی اگر در داخل منزل قصد استفاده دارید انتخاب شما با زمانی که قصد استفاده در خارج از منزل را دارید به کلی متفاوت است و باید دقت لازم را داشته باشید یا با مشاور و متخصصی در این زمینه مشورت کنید.
در نتیجه بهترین دوربین مداربسته، دوربینی است که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی مانند کیفیت و رزولوشن بالا، نصب و راه اندازی آسان و سنسورهای صوتی و حرکتی باشد.

 

خدمات نصب دوربین مداربسته در آمل

 

نصب دوربین مداربسته یکی از کارهای تخصصی است که باید توسط افراد خبره و کاربلد انجام شود؛ زیرا با یک نگاه کارشناسانه است که می‌توان جای دوربین‌ها را به‌خوبی تعیین کرد تا تمامی فضای ساختمان زیر نظارت دوربین‌ها قرار گیرد.

مکان‌یابی و طراحی صحیح دید دوربین: یکی از اصول استفاده از دوربین مداربسته این است که دوربین‌ها بتوانند یکدیگر را پشتیبانی کنند. به همین دلیل طراحی میدان دید دوربین مداربسته یکی از کارهایی است که باید با نظر کارشناس انجام شود.
نصب انواع دوربین مداربسته: برای نصب تمامی مدل‌های دوربین مداربسته دیجیتال و آنالوگ، می‌توانید از متخصصان ایمن اندیشان خزر کمک بگیرید. فرق نمی‌کند به دنبال نصب دوربین مداربسته وای‌فای باشید و یا قصد نصب دوربین مداربسته آنالوگ را داشته باشید، برای هر نوع دوربینی، متخصص مربوط به همان دستگاه را به شما معرفی می‌کنیم.
تعمیر انواع دوربین مداربسته: دوربین مداربسته به دلایل مختلفی با مشکل مواجه می‌شوند و نیاز به تعمیر اساسی پیدا می‌کنند. برای تعمیر دوربین‌های مداربسته در انواع مختلف نیز می‌توانید از خدمات تخصصی گروه ایمن اندیشان خزر بهره ببرید.
رفع ایراد دوربین مداربسته: رفع عیب دوربین مداربسته یکی از خدماتی است که نیاز به آشنایی کامل با فرایند سیم‌کشی و ویژگی‌های دستگاه‌ مورداستفاده در دوربین مداربسته دارد. برای رفع نویز تصویر و یا رفع ایراد در ضبط تصاویر دوربین مداربسته و هر مشکل دیگری که برای سیستم نظارتی شما به وجود می‌آید، می‌توانید از گروه ایمن اندیشان خزر کمک بگیرید.

‌‌‌‌‌

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

 

اشتراک گذاری این مقاله