تماس با ما : 01144251362

سیستم های امنیتی در رامسر

سیستم های امنیتی در رامسر

سیستم های امنیتی در رامسر

 سیستم های امنیتی و حفاظتی چیست ؟

سیستم های امنیتی در رامسر _ در چند دهه اخیر، سیستم های امنیتی و حفاظتی به منظور کاهش جرم و جنایت و سرقت اموال در حال افزایش بوده است. ضمن این که برخی سیستم ها در مراکز کسب و کار و خانه نسبتا یک امر اساسی محسوب می شوند. برخی از آنها با ترکیب های پیشرفته تر و بسیار حساس تر موجود می باشند. تنها در چند سال گذشته در دسترس افراد قرار گرفته اند. در نتیجه، صاحبان ملک های تجاری و صاحب خانه ها در حال حاضر با انواع مختلفی از این  نوع سیستم ها و نظارتی روبرو هستند و انتخاب های متعددی برایشان موجود است. باید با توجه به نیازهای خود انتخاب مناسبی داشته باشند.

اکثر این نوع سیستم ها امروزه، صرف نظر از نوع، اجزای استانداردی مانند واحد پردازش (که به عنوان هسته عمل می کند)، سنسور، صفحه کلید برای ورودی و کنترل، و دستگاه های هشدار دار می باشند. از این رو، شما می توانید بسیاری از ویژگی های متمایز و دسته هایی که مربوط به نیازهای مسکونی یا دفاتر و مراکز تجاری خاص می باشند را پیدا کنید.

ایمن اندیشان خزر

انواع سیستم های امنیتی و حفاظتی

انواع متداول سیستم های امنیتی و حفاظتی امروزی عبارت اند از:دوربین های مداربسته مادون قرمز، سیستم های امنیتی آلتراسونیک، پرتوهای فوتوالکتریک، سیستم های امنیتی کابلی فشار سنسور، سیستم های امنیتی تشخیص میدان مغناطیسی منفعل و غیره. در هر صورت اینکه تا چه حد این سیستم ها که برای اداره ،خانه و یا مراکز تجاری خود انتخاب می کنید، پیشرفته باشد اهمیت چندانی ندارد. بلکه مهم نصب حرفه ای آن و اطمینان از نحوه ی عملکرد آن می باشد. شما ممکن است پیشرفته ترین سیستم امنیتی را تهیه کنید. اما اگر نصب آن به صورت حرفه و توسط نیروی ماهر همان سیستم صورت نگیرد امکان ناکار آمدی آن افزایش می یابد.

در نتیجه با توجه به اینکه باید سیستم امنیتی مناسب و کارآمد انتخاب شود، هم زمان باید به نحوه ی نصب آن نیز توجه شود. هم چنین می توانید با مراجعه به مقاله ها برای فروشگاه ها، بانک ها، برای طلافروشی و برای مغازها از موارد و نکات مهمی که این مکان ها برای ایمنی شدن نیاز دارند آگاه شوید.

سیستم های امنیتی در رامسر

سیستم های امنیتی در رامسر
سیستم های امنیتی در رامسر

در اینجا 6 دلیل وجود دارد که چرا سیستم های دوربین مداربسته امروز بسیار مهم و ضروری هستند:

1.کاهش هزینه و خطر

سیستم های امنیتی CCTV خود را به عنوان بهترین سرمایه گذاری در اسرع وقت نصب می کنند. مشاهده کامل از محل و ضبط در زمان واقعی و همچنین دسترسی آنلاین از راه دور توسط مالک / مدیر، خطر را کاهش می دهد و از وقایع گران قیمت مانند سرقت، آتش سوزی، خرابکاری و غیره جلوگیری می کند.

2.جلوگیری و تخریب جرم

جنایتکاران ساختمان ها و امکانات را هدف قرار می دهند زمانی که آنها می بینند هیچ مانیتور یا نظارت وجود ندارد. حضور دوربین های CCTV در نصب، به اندازه کافی برای جلوگیری از مجرمان بالقوه است و از ابتدا اقدام به جلوگیری از اقدام آنها می کند. به طور مشابه، با توجه به خطر ایمنی، کارکنان می توانند اقدامات لازم را برای کاهش خطر و کاهش منبع در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

3.اثبات مدارک و کمک به اجرای قانون

زیرساخت CCTV به خوبی طراحی شده است.

دوربین های چندگانه چشم های خود را روی نقاط کور دیگر قرار می دهند علاوه بر این که چشم ها را در مناطق آسیب پذیر ترین اموال نگهداری می کنند، مانیتورینگ کامل توسط خطاهای انسانی مانند نگهبان در حال تعطیل شدن و یا مشغول شدن با چیز دیگری نیست.

دسترسی به اینترنت از راه دور و همچنین ضبط وقایع اسناد همه چیز را باید توسط پلیس یا قاضی مورد نیاز باشد. ضبط فیلمبرداری از صحنه جرم، اجازه می دهد که سازمان های اجرای قانون از فیلم ها استفاده کنند و عکس ها و ویدیوهای مجرمین را به عموم آزاد کنند.

یک عکس یا یک سابقه ویدئویی از مظنون می تواند تفاوت بزرگی در ارتباط با دستگیری و جرایم خطرناک در خیابان ها ایجاد کند.

4.کارکنان خود را با احترام حفظ کنید

دوربین های مدار بسته در از ورود خارج از منزل جلوگیری می کنند، اما در صورت نصب در داخل تسهیلات برای نظارت بر مواد حساس، کالاها و دارایی ها و همچنین مناطق آسیب پذیر تسهیلات، کارکنان شرکت اشتباه انجام می دهند. حتی اگر اتفاق می افتد، فیلم ضبط شده از اتهام اشتباه و عدم اطمینان در میان همه کارکنان جلوگیری خواهد کرد.

5.تشویق رفتار خوب

دوربین های مدار بسته به ایجاد نظم و انضباط در میان کارکنان و مشتریان کمک می کنند. دوربین ها تشویق می کنند که کارکنان و خریداران را به بهترین نحو رفتار کنند. همچنین به مشتریان احساس امنیت و ایمنی می دهد. زیرا می دانند که از آنها محافظت می شود و به آنها اطمینان می دهد که با شما کار کنند.

6.جلوگیری از حوادث ایمنی

دوربین های مداربسته را می توان در مناطق با خطر بالا از یک مرکز تجاری یا تاسیسات تجاری نصب کرد. این مناطق پر خطر و حادثه شامل مواردی است که آتش سوزی می تواند رخ دهد. همچنین مکان هایی که خطر بالقوه برای ساختمان و پرسنل وجود دارد. دوربین های انتخاب شده مناسب می توانند آسیب بالقوه را از بین ببرند چرا که اقدامات اضطراری می تواند بلافاصله با نظارت دقیق انجام شود.

ما امیدواریم که شما را در مورد اهمیت سیستم های امنیت CCTV برای کسب و کارتان روشن کرده باشیم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سیستم های دوربین مداربسته بدست آورید و یا مایل به خرید و نصب سیستم نظارت و دوربین مداربسته با کیفیت و تحت گارانتی با نازلترین قیمت و توسط مهندسین و تیم متخصص هستید, با ایمن اندیشان خزر تماس بگیرید.

 

سیستم های امنیتی در رامسر

سیستم های امنیتی در رامسر
سیستم های امنیتی در رامسر

قانون مشتری + 1

ما یک قانونی در حوزه دانش فنی فروش سیستم امنیتی داریم که به قانون مشتری به اضافه یک معروف است.

یعنی شما که می خواهید به عنوان یک مشتری به یک خریدار سیستم های امنیتی را بفروشید. باید دانش فنی شما یک سطح از دانش فنی مشتری بالاتر باشد.

یعنی اگر مشتری بخش خصوصی دارید که می خواهید به او کالا بفروشید یا به یک نفر برای منزل مسکونی می خواهید دوربین بفروشید، این مشتری قطعا در حوزه سیستم های امنیتی دانش بسیار کمی دارد و شما اگر از آن شخص مقدار کمی دانش بیشتری داشته باشید، می توانید در فروش موفق باشید.

عمده فروشی سیستم امنیتی

اگر می خواهید وارد حوزه عمده فروشی سیستم های امنیتی شوید. و به کسانی محصولاتتان را بفروشید که چندین سال است در این حوزه کار می کنند.

دانش فنی بسیار بالایی دارند و سوالات تخصصی زیادی می پرسند. همچنین آپشن و نکات فنی خیلی دقیقی را در انتخاب سیستم های امنیتی مد نظر می گیرند. شما باید دانش فنی خیلی بالاتری را داشته باشید. از آن همکاری که 10 سال است دارد دوربین های مداربسته را می فروشد یک سطح دانش شما بالاتر باشد.

پس شمایی که می خواهید فروشنده دوربین های مدار بسته بشوید. اول گروه مشتریان را انتخاب کنیدبعد دانش فنی خود را یک سطح از متوسط مشتری بالاتر ببرید و بعد از این اقدام به فروش کنید.

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله