تماس با ما : 01144251362

سیستم های امنیتی در بابلسر

سیستم های امنیتی در بابلسر

سیستم های امنیتی در بابلسر

سیستم های امنیتی در بابلسر _ داشتن بهترین سیستم امنیتی منزل و تامین ایمنی خانه یک موضوع بسیار مهم است. امنیت در مقابل چه چیزهایی؟ سیل، زلزله، آتش‌سوزی و سرقت. راستش را بخواهید بسیاری از اقدامات اساسی در مورد ایمن‌سازی خانه‌ها باید در هنگام ساخت آن‌ها انجام گیرد. اما با این حال روش‌های دیگری هم هستند که با بکارگیری هوشمندانه‌ ی آن‌ها می‌توانید کم و بیش در خانه‌ی امن‌تری زندگی کنید. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید یک نگاه همه جانبه برای ایمن‌سازی منزلتان داشته باشید.

ایمن اندیشان خزر

نکته مهمی که در همین ابتدا باید به آن توجه کنید سطح امنیتی مورد نظر‌‌تان است. نظارت، هشدار و اقدامات بازدارنده مهم‌ترین سطوح امنیتی هستند که برای هر فضایی متناسب با همان فضا باید اجرا شوند. در واقع بهترین سیستم امنیتی منزل همه‌ی این سطوح را در بر می‌گیرد.

چطور خونه‌هامون رو امن کنیم؟

احتمالا اولین چیزی که برایش به دنبال راه حل هستید ایمنی در مقابل سرقت باشد. و اولین کاری هم که به ذهنتان می‌رسد نصب دزدگیر است. بسیار هم عالی! اما چند نکته مهم وجود دارد که بهتر است آن‌ها را قبل از نصب دزدگیر و اقدامات امنیتی بدانید. اینطوری خانه امن‌تری خواهید داشت.

1- باید بدانید که سیستم‌های مختلف امنیتی از جمله دزدگیر‌ منازل هر یک قابلیت‌های مختلفی دارند. پس دقت کنید که دزدگیری که می‌خرید دقیق بوده و حداقل قابلیت‌های مورد نظرتان مثل قابلیت ارسال پیامک و تماس تلفنی را دارا باشد. حتما می‌دانید که دزدگیرهای نسل جدید این امکان را به شما می‌دهند تا آن‌ها را از راه دور کنترل کنید.

2- بهتر است که سیستم دزدگیر منزل خود را از برندهای معتبر و شناخته شده تهیه کنید. و مهم‌تر از آن خدمات و پشتیبانی این شرکت‌هاست. این مسئله اهمیت زیادی دارد. پس حواستان باشد که هرگز به خاطر کاهش هزینه‌ها از خدمات و پشتیبانی نزنید!

3- پیشنهاد می‌کنیم که استفاده از دزدگیر را با دوربین‌های مداربسته همراه کنید. بهترین دزدگیر یا بهترین دوربین مداربسته فرقی نمی‌کند، هیچ‌یک به تنهایی کارایی لازم را ندارند. برای داشتن بهترین سیستم امنیتی منزل لازم است که از آن‌ها در کنار هم استفاده کنید.

سیستم های امنیتی در بابلسر
سیستم های امنیتی در بابلسر

سیستم های امنیتی در بابلسر

4- هر چند که استفاده از سیستم‌های کنترل دسترسی (access control) در منازل مسکونی خیلی رایج نیست اما اگر خیلی حساس هستید می‌توانید این سیستم امنیتی را نیز در ورودی منزل به کار ببرید. ورود با اثر انگشت یا تشخیص چهره! یک پیشنهاد خوب نصب این سیستم بر روی آسانسور در برج‌های مسکونی است تا از این طریق تردد کنترل‌شده‌تری در طبقات وجود داشته باشد.

5- بهتر است فکر همه جا باشید. برای درهای خانه قفل‌های ایمن تهیه کنید. قفل‌ها خود انواع مختلفی دارند که با توجه به بودجه، نیاز و نوع درب باید یکی از آن‌ها را بخرید. پیشنهاد می‌کنیم که برای درهای بیرونی و در پارکینگ از قفل برقی استفاده کنید. استفاده از انواع قفل برقی (قفل برقی کلونی، زبانه‌دار و کله‌گاوی) در کنار قفل‌‌های معمولی امنیت بیشتری را برایتان فراهم‌ می‌کنند.

6- همیشه بحث سرقت از داخل خانه مطرح نیست. ممکن است چشم بر هم زدنی اتومبیل‌تان را از پارکینگ منزل‌تان بدزدند. پس لازم است تا امنیت پارکینگ را با استفاده از بهترین درهای ریموت تامین کنید. در این صورت سارق بعد از ورود به منزل به راحتی نمی‌تواند درب پارکینگ را باز کند و برای این کار به زمان بیشتری نیاز دارد. استفاده از درهای ریموت با جک‌های کلید خور در کنار قفل برقی بهترین گزینه است

بهترین سیستم امنیتی منزل در یک خانه هوشمند

باید اعتراف کنیم که هر چقدر به سمت ایمنی بیشتر حرکت می‌کنید در واقع به مفهوم خانه هوشمند نزدیک‌تر می‌شوید. به بیان دیگر امروزه بهترین سیستم امنیتی منزل در واقع هوشمند سازی آن است. مثل سیستم‌های اعلام حریق هوشمند که می‌توانند به صورت خودکار حریق را تشخیص دهند، با شما تماس بگیرند و آن را اطلاع دهند، علائم هشدار دهنده صوتی و نوری را به کار بیاندازند و در نهایت اقدام به اطفاء حریق کنند. یا مثلا قفل‌های هوشمند و یا حتی سنسور‌ها و چراغ‌های هوشمند که تاریکی را از دزد‌ها می‌گیرند!

بهترین سیستم امنیتی منزل در مقابل آتشسوزی

مسئله‌ی مهم دیگری که اهمیت دارد ایمن سازی ساختمان در مقابل حریق است. شاید ایمن‌سازی ساختمان‌ها در مقابل سیل و زلزله بعد از ساختشان کمی دشوار باشد اما اینکار برای حوادثی مثل آتش‌سوزی به راحتی امکان‌پذیر است. نصب و راه‌اندازی هر یک از انواع سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق در ساختمان به شما کمک می‌کند تا منزل‌تان را در مقابل حوادث آتش‌سوزی ایمن کنید. بهترین سیستم امنیتی منزل در مقابل آتشسوزی
مسئله‌ی مهم دیگری که اهمیت دارد ایمن سازی ساختمان در مقابل حریق است. شاید ایمن‌سازی ساختمان‌ها در مقابل سیل و زلزله بعد از ساختشان کمی دشوار باشد اما اینکار برای حوادثی مثل آتش‌سوزی به راحتی امکان‌پذیر است. نصب و راه‌اندازی هر یک از انواع سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق در ساختمان به شما کمک می‌کند تا منزل‌تان را در مقابل حوادث آتش‌سوزی ایمن کنید.

سیستم های امنیتی در بابلسر

سیستم های امنیتی
سیستم های امنیتی

ویژگی های سیستم های امنیتی هوشمند

همه سیستم‌های امنیتی بر پایه اصول اولیه‌ مشابه کار می‌کنند. هدف اصلی همه آن‌ها حفاظت از نقاط ورودی خانه مانند در و پنجره‌ها، در کنار برقراری امنیت فضای داخلی و حفاظت از اشیا ارزشمند است. اما در کنار تامین امنیت، وظیفه ایجاد آسایش و راحتی در خانه هوشمند هم بر عهده سیستم امنیتی است. بنابراین داشتن این ویژگی‌ها برای یک سیستم حفاظتی هوشمند ضروری است:

ساده بودن استفاده و وجود رابط کاربری قابل فهم
کنترل از راه دور و از روی تلفن همراه به منظور تامین امنیت بیشتر در هر کجا و هر زمان
مجهز بودن به سنسورهای حساس و دقیق به حرکت
امکان ارسال و دریافت صوت با کیفیت بالا برای درب‌های هوشمند
ضبط ویدیو با سرعت و کیفیت بالا
اتصال بیسیم و ارتباط سیستم امنیتی هوشمند با سایر اجزای هوشمند خانه مانند روشنایی
میدان دید وسیع دوربین‌های هوشمند برای پوشش‌دهی نقاط دور از دسترس خانه

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله