تماس با ما : 01144251362

دوربین های کنترل از راه دور در چالوس

دوربین های کنترل از راه دور در چالوس

دوربین های کنترل از راه دور در چالوس

قابلیت کنترل از راه دور

دوربین های کنترل از راه دور در چالوس _ تامین امنیت یکی از مسائلی است که ذهن افراد و سازمان های مختلف را درگیر کرده است و همه آنها به دنبال سیستمی می باشند که بتواند امنیت را در بالاترین کیفیت ممکن تامین کرده و آرامش روانی را برای ساکنین ساختمان فراهم نماید. دوربین های کنترل از راه دور را می توان از مجهزترین سیستم های امنیتی و نظارتی در سال های اخیر دانست.

اگر می خواهید از دوربین خود بیشترین بهره را ببرید. استفاده از دوربین هایی که ریموت دار بوده و امکان کنترل از راه دور را دارند بهترین گزینه می باشد.

ایمن اندیشان خزر

نظارت از راه دور چیست؟

این دوربین ها یک روش قدرتمند برای جلوگیری از ورود مجرمان احتمالی است. نظارت از راه دور این قدرت دوربین ها را تقویت می کند. نظارت از راه دور با استفاده از اتصال اینترنت، تصاویری را که دوربین ها از شما می گیرند دریافت کرده. آنها را به یک ایستگاه نظارت از راه دور خارجی می فرستد. این ایستگاه ها به طور خاص برای پاسخگویی سریع به هرگونه فعالیت مشکوک، محافظت از تجارت یا دارایی شما در برابر آسیب های جنایی طراحی شده اند.

دوربین های کنترل از راه دور در چالوس

دوربین های کنترل از راه دور در چالوس
دوربین های کنترل از راه دور در چالوس

نظارت از راه دور چگونه کار می کند

یک اتصال اینترنتی تصاویر را از دوربین های شما به صفحه هایی که در یک ایستگاه نظارت از راه دور خارجی قرار دارند ارسال می کند. این ایستگاه های نظارت می تواند تلفن همراه شما در مکانی که قرار دارید بوده و یا کامپیوتر و لپ تاپ شخصی شما باشد.

وقتی فعالیت غیر معمولی توسط سیستم شناسایی شود. حادثه رخ داده روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. سپس این فرد می تواند به صورت دستی صحنه را کنترل کرده و دوربین های مدار بسته را با بزرگنمایی و مانور برای دستیابی به بهترین فیلم ممکن دستکاری نماید. این امر می تواند مانع تلاش سارقین برای فرار از نقاط کور دوربین گردد.

برای برقراری ارتباط با سارقین از بلندگو استفاده می شود که اغلب برای فرار آنها کافی است. با وجود قابلیت کنترل از راه دور دوربین می توانید به راحتی به مسافرت بروید. از آنجا تصاویر دریافتی از دوربین ها محل کار یا منزل خود را در بستر شبکه و به صورت آنلاین مشاهده نمایید. این قابلیت برای مدیران شرکت ها و ادارات مختلف که قادر به حضور 24 ساعته در محل کار خود نمی باشند بسیار با اهمیت بوده.

ویژگی های قابلیت کنترل از راه دور

این قابلیت، به دوربین های امنیتی شما این امکان را می دهد تا بتوانند تصاویر را از راه دور منتقل کرده و مدیریت نمایند و به شما امکان می دهد تا بهترین موقعیت را برای شرایط موجود به دست آورید. تجزیه و تحلیل ویدئویی هوشمند ارائه شده توسط این سیستم های نظارتی، نیاز به نگهبان در محل را ندارد. که موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود.

ایمن اندیشان خزر

بیشترین فایده این قابلیت، آسودگی خاطری است که به افراد می دهد چرا که دانستن این که مکان مورد نظر شما توسط افراد حرفه ای و یا خود شما از نزدیک تحت نظارت است می توان آرامش روانی را برای شما به دنبال داشته باشد.

یکی از ویژگی های خارق العاده این سیستم ها هشدار صوتی است. که به سارقین داده می شود. اغلب آنها را از ادامه جرم منصرف می کند.

اتصال دوربین کنترل از راه دور به کامپیوتر

روش اول؛ دوربین WiFi یا PoE را مستقیماً به PC / Mac وصل کنید (بدون اینترنت).

مراحل زیر نحوه اتصال دوربین IP امنیتی خود را مستقیماً به PC / Mac . بدون NVR یا DVR ، بدون شبکه روتر، بدون WiFi و بدون هیچ گونه هزینه یا پیکربندی پیچیده ارائه می دهد.

در ابتدا دوربین امنیتی خود را شارژ کنید. برای اتصال به برق و شارژ دوربین از آداپتور برق استفاده کنید. برای اتصال به دوربین و رایانه از کابل شبکه استفاده کنید. اتصال شبکه را از آن کابل پیدا کرده و از کابل شبکه برای اتصال به آن استفاده کنید. سپس انتهای دیگر کابل شبکه را به رایانه وصل کنید. اگر رایانه شما از قبل شبکه دارد، آن را غیرفعال کنید.

در مرحله بعد آدرس IP دوربین را در رایانه پیدا کنید. اکنون دوربین به صورت اساسی و فیزیکی به کامپیوتر شما متصل می شود. اما هنوز نمی توانید دوربین را در رایانه مشاهده کنید. کاری که اکنون باید انجام دهید اسکن و یافتن آدرس IP دوربین است. پس از آن آدرس IP رایانه را به همان پیشوند شبکه دوربین IP تغییر دهید.

دوربین های کنترل از راه دور در چالوس

دوربین های کنترل از راه دور در چالوس
دوربین های کنترل از راه دور در چالوس

روش دوم؛ اتصال دوربین بی سیم به کامپیوتر از طریق روتر (با اینترنت)

اگر شبکه WiFi دارید و هنگامی که در آن مکان نیستید باید از راه دور دوربین IP را ببینید، می توانید دوربین بی سیم یا WiFi خود را از طریق روتر به صورت بی سیم به کامپیوتر وصل کنید. برای این کار در ابتدا دوربین خود را شارژ کنید. پس از آن برای اتصال به دوربین و روتر از کابل شبکه استفاده کنید. مرحله بعد مشاهده دوربین IP را در رایانه شخصی می باشد. در ادامه باید تنظیمات WiFi را تنظیم کنید و کابل شبکه را بردارید.

روش سوم؛ دوربین IP سیمی را به کامپیوتر بدون PoE Injector / Switch وصل کنید

اتصال دوربین IP سیمی PoE به کامپیوتر از طریق روتر مشابه دوربین WiFi است. در این روش نیازی به استفاده از آداپتور برق ندارید، WiFi را تنظیم کنید و کابل شبکه را بردارید. برای اتصال به دوربین و روتر از کابل شبکه استفاده کنید. دوربین IP را در کامپیوتر خود پیدا کرده و در آنجا تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

برای اتصال دوربین کنترل از راه دور به تلفن همراه نیاز به نصب نرم افزارهای مخصوصی در موبایل می باشد. پس از نصب، باید تنظیمات مورد نظر صورت گرفته. در نهایت امکان مشاهده تصاویر دریافتی در گوشی تلفن همراه از راه دور امکان پذیر خواهد بود.

ذخیره سازی تصاویر در دوربین های کنترل از راه دور می تواند به صورت ذخیره داخلی، ذخیره خارجی و ذخیره سازی در فضای ابری انجام گیرد.

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله