تماس با ما : 01144251362

دوربین های هوشمند در چالوس

دوربین های هوشمند در چالوس

دوربین های هوشمند در چالوس

خرید دوربین هوشمند بی سیم ( Wifi )

دوربین های هوشمند در چالوس _ هوشمندسازی امروزه با پیشرفت تکنولوژی گام مهمی را در جهت صرفه جویی از منابع انرژی برداشته است. علاوه بر دوربین هوشمند، هوشمندسازی در سایر جنبه های زندگی انسان ها نیز جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

از جمله می توان به هوشمندسازی ساختمان ها، سیستم روشنایی هوشمند، سیستم گرمایشی و سرمایشی هوشمند، سیستم هوشمند لوازم صوتی و تصویری، سیستم نظارت و کنترل پارکینگ و سیستم امنیتی هوشمند اشاره کرد. اجرای سیستم های هوشمندسازی قابلیت امکان تجهیزات سخت افزاری را به حداکثر خود رسانده بسیاری از امکاناتی را که در گذشته در حد رویا باقی مانده بود را تحقق بخشیده است .

ایمن اندیشان خزر

دوربین هوشمند چیست ؟

دوربین هوشمند بـا سنسور تعبیه و تعریف گشته است. کـه قابلیت پردازش تصاویر دوربین های مداربسته را دارا می باشد . بدین صورت با آنالیز تصاویر دریافت شده از دوربین، سیستم به طور خودکار، کاری را انجام می دهد. یا هشداری را به سایر قسمت ها می فرستد.

از فواید و مزایای دوربین های هوشمند می توان به کاهش ضرر و زیان شرکت ها و موسسات. قابلیت کنترل و مدیریت حیطه مورد نظر، افزایش بهبود مسیرهای پر رفت و آمد. شناسایی و کنترل عوامل به وجود آورنده تحقق مشکل، قابلیت ردیابی سارقان، ایجاد حس اعتماد و همینطور تحقق احساس امنیت را اشاره کرد .

دوربین هوشمند چه کاربردهایی دارد ؟

مهم ترین و اساسی ترین کاربرد دوربین هوشمند جلوگیری از ارتکاب جرم در حیطه های مختلف است. استفاده از دوربین های نامحسوس امروزه بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. در بسیاری از مواقع، استفاده از دوربین های هوشمند کمک بسیار شایانی در کاهش تخلفات نموده است. کاربرد این دوربین ها محدود به سیستم های امنیتی و حفاظتی نیست، بلکه در حیطه صنعتی، کنترل ترافیک، نظامی، فضایی، تصویر برداری های نامحسوس و ارتباطات ویدیویی نیز مورد بهره برداری قرار می گیرند.

دوربین های هوشمند در چالوس

در کارخانجات صنعتی در جهت محافظت از تجهیزات مربوطه، نصب دوربین های هوشمند به شدت احساس می شود. نصب این دوربین ها می تواند منجر به افزایش کیفیت محصولات شود. در کارخانجات شیمیایی و هسته ای به دلیل وجود داشتن خطرات زیست محیطی امکان استفاده مستقیم از نیروی انسانی وجود ندارد، به همین دلیل دوربین های هوشمند حرارتی یا اسکنی می تواند گزینه مورد قبولی باشند.

"<yoastmark

قابلیت های دوربین مداربسته هوشمند

دارای رنج متنوع از نظر رزولوشن تصویر برداری تا کیفیت ۴K
قابلیت تصویر برداری با کیفیت بالا در رنچ نور های با فوکس بالا و پایین
قالبیت تصویر برداری با لنز ها مختلف ثابت و متغیر
دارای تکنولوژی بالا و در فشرده سازی صدا و تصاویر و کاهش ۷۰ درصدی پهنای باند و حجم ذخیره سازی
کارکرد به صورت MULTI STREAM برای استفاده در دما‌های مختلف
دارای قابلیت هوشمند نرم‌افزاری
دارای درجه حفاظت بالا در برابر تغییرات دما و رطوبت

ایمن اندیشان خزر

یکی دیگر از مهم ترین بخش های این است که شما بتوانید از دوربین مداربسته استفاده کنید. این دوربین ها در واقع باعث ایجاد یک سری تغییراتی که در سیستم و سبک خانواده ها ایجاد شده است. باعث می شود که تقاضا برای یک سیستم امنیتی مناسب بیشتر باشد.

صاحبین منازل ممکن است که چندین روز و یا چندین هفته به خانه خود سر نزنند. در این حال شاید عاقلانه ترین کاری که بتوان کرد این باشد که با استفاده از دوربین مداربسته امنیت خانه را ایجاد کرد.

دوربین مداربسته هوشمند در واقع قابلیت یک ارتباط دوطرفه را برای شما ایجاد کرده است. شما میتوانید از افراد مسن که در این زمینه تحت مراقبت های پزشکی و دارویی خاصی هستند نیز محافظت کنید و این شاید یکی از مهم ترین مزایای دوربین مداربسته هوشمند باشد.

مزایای استفاده از دوربین مداربسته هوشمند چیست؟

با استفاده از دوربین مداربسته هوشمند میتوانید از مزایای بی نظیری استفاده کنید. شما قادر خواهید بود که حرکت های مختلف را منطقه دید دوربین به صورت کاملا معتبر تشخیص دهید و آن ها را شناسایی کنید.شما همچنین قادر خواهید بود که به دیگر سیستم هایی که در تعامل با دوربین هوشمند هستند بپیوندید و از آن ها استفاده کنید.

در نهایت هم قابلیت چرخش دوربین به شما کمک خواهد کرد. که در منطقه ای که این اتفاقات در آن روی داده است بروید. حتی میتوانید از سیستم اعلام حریق هوشمند هم استفاده کنید. سیستم گزارش شده را مورد بررسی قرار دهید.

زمانی که یک مشکل خاص برای شما پیش می آید، میتوانید سطح خاصی را مورد بررسی قرار دهید . گزارش هایی که در این زمینه ایجاد شده اند را نیز به صورت مستند داشته باشید.دوربین مداربسته میتواند سرعت خودروها را به اندازه گیری کند.

دوربین های هوشمند در چالوس

همچنین قابلیت خواندن پلاک خودرو را نیز خواهد شد. شما در نهایت هم میتوانید از آنالیز باندهای فرودگاهی استفاده کنید.یکی از کارهایی که باید در این زمینه انجام دهید این است که قابلیت عکاسی از چهره را در دوربین مداربسته هوشمند جدی بگیرید.

شما میتوانید از صورت تک تک مراجعین یک ساختمان به صورت کاملا دقیق عکس داشته باشید و در صورت نیاز از این عکس ها استفاده کنید و بتوانید آن ها را در سیستم ثبت کنید.قابلیت هایی که جز بررسی یک فضای امن به شمار می آیند نیز وجود اشیای مشکوک به بمب را در منطقه خواهد داشت.

و همین میتواند از جمله مهمترین مزایای دوربین هوشمند باشد.شما میتوانید رجیستر هواپیماها و همچنین ساعت ورود و خروج آن ها را ثبت کنید.قابلیت تشخیص موجودات زنده را خواهد داشت که از جمله مهمترین مزایا برای این دوربین ها به شمار می آید.

"<yoastmark

دیگر ویژگی های دوربین در هوشمند سازی

فقط در حوزه امنیت یک خانه هوشمند کار نمی کند. عموم مردم فکر می کنند که با نصب دوربین. تنها به امنیت ساختمان هوشمند خود کمک می کنند. در صورتی که این تعبیری کاملا اشتباه است. دوربین های هوشمند دارای عملکرد های کاملا خاص و شگفت انگیزی است. که آن را از دوربین های مداربسته ساده متمایز می کند.

هوشمندسازی دوربینهای مدار بسته مزایای فراوانی را به همراه دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • قابلیت تشخیص و شناسایی حرکت در منطقه دید دوربین
  • قابلیت اتصال به سیستم های دیگر و یا سنسور های مختلف
  • قابلیت اندازه گیری سرعت خودرو ها
  • قابلیت آنالیز باند ها فرودگاهی
  • قابلیت عکس برداری از صورت تک تک مراجعین به یک ساختمان و مقایسه با دیتا بیس موجود و تشخیص چهره افراد و ثبت نام آنها در سیستم
  • قابلیت بررسی یک فضای امن و عدم وجود اشیای مشکوک به بمب در منطقه
  • قابلیت تعقیب سوژه های متحرک
  • قابلیت تشخیص موجودات زنده
  • و صد ها قابلیت دیگر…
  • قابلیت سفارشی سازی نرم افزار های هوشمند سازی برای رفع نیاز های ویژه مصرف کنندگان

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله