تماس با ما : 01144251362

دوربین مداربسته در آمل

دوربین مداربسته در آمل

دوربین مداربسته در آمل

قابلیت های یک دوربین مداربسته خوب

دوربین مداربسته در آمل _ وجود قابلیت های مورد نیاز نیز از ویژگی دوربین مداربسته خوب است. به عنوان مثال اگر ثبت و مشاهده تصاویر در شب برای شما مهم است، دوربین مداربسته خوب باید دید در شب مناسبی در اختیار شما بگذارد. این قابلیت در انواع دوربین با تکنولوژی های مختلف طراحی و تعبیه شده است. دید در شب IR می تواند نیاز شما برای ثبت تصاویر در شب یک مکان معمولی برطرف کند. اما اگر می خواهید از کیفیت تصویر مطلوب تری در ثبت تصاویر شب برخوردار شوید می تواند دید در شب اکسیر را انتخاب کنید.

دوربین های مداربسته مجهز به دید در شب اکسیر با توزیع مناسب نور تصاویر به مراتب بهتری از شب را ارائه می کند. اگر از آن دسته مشتریانی هستید که ثبت تصاویر در شب شما باید الزاماً رنگی باشد می توانید دوربین با دید در شب رنگی انتخاب و نصب کنید. در برندهای مختلف ممکن است با نام های متفاوتی از تکنولوژی دید در شب رنگی مواجه شوید مانند Color uv, Starlight و color night vision و…

ایمن اندیشان خزر

ویژگی های یک دوربین مداربسته خوب

ورود به فروشگاه و نمایشگاه دوربین مداربسته شما را با انواع گوناگونی از دوربین های مداربسته مواجه می کند. در این مقاله می خواهیم بدانیم کدام دوربین مداربسته بهتر است. به عبارت بهتر ویژگی های یک دوربین مداربسته خوب کدام است آیا گرانترین دوربین مداربسته بهترین دوربین مداربسته خانگی است؟ اسم فروشگاه دوربین مداربسته چقدر تاثیر در خرید دوربین مداربسته با ویژگی های خوب دارد؟ در ابتدا ذکر این نکته ضروریست که یک دوربین مداربسته خوب لزوماً دوربین گرانی نیست. یک دوربین مداربسته خوب دوربینی است که نیازهای شما را برطرف و به درستی کار می کند. در ادامه به 8 ویژگی دوربین مداربسته خوب می پردازیم.

  • ویژگی قیمت دوربین مداربسته خوب
  • برند و سازنده خوب دوربین
  • به روز بودن کیفیت دوربین مداربسته
  • ویژگی لنز مناسب یک دوربین مداربسته خوب
  • قابلیت های یک دوربین مداربسته خوب
  • گارانتی معتبر
  • موجود و رایج بودن در بازار
  • تکنولوژی و ویژگی دوربین مداربسته خوب

دوربین مداربسته در آمل

"<yoastmark

بررسی و تشخیص مکان هایی که نیاز به کنترل ونظارت دارند

واحد تجاری

محل نصب دوربین ها میتواند برای هر واحد تجاری متفاوت باشد اما به صورت کلی محل های رایجی برای نصب دوربین وجود دارد که به آنها اشاره میکنیم:

رو به روی مشتریان: حساسترین کاربری دوربین مداربسته برای بسیار از کارفرمایان مشاهده مشتریان واحد تجاری است. این کار از طریق قرار دادن یک دوربین رو به روی مشتریان امکان پذیر خواهد شد. در واحدهای کوچک می توان دوربین را به گونه ای نصب کرد که ورودی واحد را نیز پوشش دهد. دوربین های دام برای این کاربرد مناسب می باشند.
ورودی واحد تجاری: در صورتی که ورودی واحد از محل فروش دور بود دوربینی جداگانه برای ورودی واحد در نظر گرفته می شود. تا ورود و خروج افراد از واحد تجاری را کنترل کند. دوربین های دام ودر صورت نیاز به زوم بیشتر،دوربین بولت.
رو به روی فروشنده: در صورتی که فروشنده واحد تجاری خود کارفرما نباشد احتمالا نیاز به کنترل عملکرد فروشنده وجود خواهد داشت. برای این کار یک دوربین مداربسته رو به روی فروشنده قرار خواهد گرفت.

ایمن اندیشان خزر

محوطه بیرونی واحد تجاری: محوطه بیرونی واحد تجاری معمولا از حساسیت خاصی برخوردار است. از طریق کنترل این محوطه میتوان امنیت واحد تجاری و واحدهای اطراف را به شدت افزایش داد. استفاده از یک الی دو دوربین مداربسته با توجه به شرایط محل مناسب نصب خواهد بود. دوربین های صنعتی این کاربرد را دارند، همچنین می توان برای مقرون بصرفه بودن از دوربین های بولت outdoor استفاده کرد.
انبار یا قفسه ها: در صورتی که مغازه دارای یک انبار باشد یا قفسه های داخلی به وسیله دیگر دوربین ها پوشش داده نشوند. باید برای کنترل آنها تعداد مناسبی دوربین مداربسته در نظر گرفته شود. دوربین های دام مورد استفاده قرار می گیرد. و در صورت نیاز به نمایش یک زاویه خاص زوم شده، دوربین های باکس با لنز خارجی پاسخگوی این نیاز برای نصب می باشند.
دخل: کنترل دخل این امکان را به شما می دهد تا از ورود و خرج شدن پول مطلع شوید و حساب های خود را با اطمینان بیشتری چک کنید. این دوربین معمولا یک دوربین باکس با لنز مناسب خواهد بود.

واحد اداری

نصب دوربین در واحد اداری معمولا بیشتر با هدف نظارتی صورت می گیرد تا امنیتی. با این حال گاهی با توجه به شرایط مشتری ممکن است نیاز آنها متفاوت باشد. نصب دوربین های مداربسته در محیط های اداری به شدت به نیاز کارفرما وابسته است. از این رو نمی توان جزئیاتی از محل دوربین ها را ارائه کرد و برای تعیین تعداد دوربین ها به بازدید از محل نیاز خواهید داشت.

دوربین مداربسته در آمل

"<yoastmark

واحد مسکونی

دوربین مداربسته در آمل _ محل نصب دوربین ها میتواند برای هر ساختمان متفاوت باشد اما به صورت کلی محل های رایجی برای نصب دوربین وجود دارد که به آنها اشاره میکنیم:

درب ورودی ساختمان: مهمترین قسمت برای کنترل ورود و خروج افراد. دوربین های صنعتی و outdoor بولت مناسب برای این کاربرد می باشند.
پارکینگ ها: با توجه به شکل و تعداد طبقات باید دوربین های مناسب برای نصب در پارکینگ طوری انتخاب شود که حداقل ورود و خروج خودروها را نشان دهد. دوربین های دام و بولت outdoor مناسب می باشند.

ایمن اندیشان خزر

حیاط: در صورتی که حیاط شما پشت ساختمان قرار دارد و امکان ورود از محیطهای مجاور به آن وجود دارد باید حداقل با یک دوربین مداربسته محافظت شود. دوربین های outdoor بولت مناسب است.
روبه روی ساختمان: در صورتی که اهالی ساختمان خودروهای خود را روبه روی ساختمان پارک می کنند نیاز خواهد بود. یک یا دو دوربین برای پوشش محیط رو به روی ساختمان در نظر گرفته شود . دوربین های outdoor بولت پاسخگوی این نیاز می باشند.
پشت بام: در صورتی که پشت بام ساختمان از ساختمان های مجاور قابل دسترسی است. نیاز خواهد بود حداقل یک دوربین برای ورودی پشت بام در نظر گرفته شود و یا دوربین هایی برای پوشش قسمت های حساس پشت بام در نظر گرفته شود. دوربین های outdoor بولت مناسب نصب می باشند.

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله