تماس با ما : 01144251362

تعمیر و نصب دوربین در مازندران

تعمیر و نصب دوربین در مازندران

تعمیر و نصب دوربین در مازندران

تعمیر و نصب دوربین در مازندران |  برای تعمیر و نصب دوربین ها نیاز به مهارت و تخصص می باشد و افرادی که در این حوزه کار می کنند دارای درآمد بالایی می باشند.

ایمن اندیشان خزر

نصب دوربین های مدار بسته

بیشتر کارفرمایان تمایل دارند در کارخانه ها، دفاتر، ادارات و محیط های تجاری خود دوربین هایی نصب کنند که نه تنها در روز بلکه در طول شب هم رفت و آمدها و اتفاقات محیط را زیر نظر داشته باشند.

امروزه افراد می توانند تصاویر دوربین ها را به صورت زنده روی گوشی خود نیز داشته باشند و بر تمام اتفاقات به صورت لحظه ای باخبر شوند. همه این ها به نصاب هایی حرفه ای نیازمندند که دوربین ها را به صورت حرفه ای و در زوایای مناسب نصب و تنظیم کنند.

از طرف دیگر اجباری بودن نصب دوربین های مدار بسته در فروشگاه ها، بانک ها، بیمارستان ها و بسیاری دیگر از ادارات و مؤسسات در ایران باعث شده است که نصابان دوربین های مدار بسته از درآمد خوبی برخوردار شوند.

معمولاً افرادی که به نصب دوربین های مدار بسته مشغول هستند انواع خدمات مربوط به دوربین های مدار بسته نظیر ترمیم سیم کشی، تعمیر دوربین های مدار بسته و دستگاه های ضبط کننده، سرویس و بررسی دوربین ها و دستگاه های مرتبط با آن ها و حتی فروش دوربین های مدار بسته را نیز انجام می دهند و از این روش ها نیز درآمد خوبی کسب می کنند. به این ترتیب می توان گفت این شغل به سختی اشباع می شود و همواره مشتریان و متقاضیان خاص خود را دارد.

تعمیر و نصب دوربین در مازندران

تعمیر و نصب دوربین در مازندران
تعمیر و نصب دوربین در مازندران

شغل نصب دوربین مدار بسته

امروزه یکی از دغدغه هایی که برای اکثر جوانان وجود دارد شغل می باشد.با توجه به شرایط اقتصادی بدی که کشور ما در سال های اخیر داشته است داشتن شغلی که بتواند درآمد بالایی برای فرد ایجاد کند و همچنین دارای ثبات باشد ممکن است به سختی برای فرد به وجود آید.

با توجه به این که افراد و سازمان های مختلف برای تامین امنیت ساختمان های خود از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند. می توان گفت که افرادی که در حوزه فروش یا نصب و تعمیرات این تجهیزات فعالیت دارند می توانند امنیت شغلی بالایی داشته باشند.

تعمیر و نصب دوربین مدار بسته از عهده افراد عادی خارج بوده و نیاز به متخصص در این کار می باشد در نتیجه شغل نصب و تعمیرات دوربین مدار بسته می تواند درآمد بالایی را برای فرد به دنبال داشته باشد.

فرصتهای شغلی برای یک نصاب دوربین مداربسته می تواند در موارد زیر باشد:

  • نصب و تعمیر دوربین‌های کنترل ترافیک در راهنمایی و رانندگی
  • نصب و سرویس دوربین‌های مداربسته در شرکت‌ها، اداره‌ها و کارخانجات
  • نصب و سرویس دوربین‌های مداربسته فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی و پوشاک
  • نصب و سرویس دوربین‌های مداربسته در مغازه‌ها، منازل و پارکینگ‌ها
  • نصب و سرویس دوربین‌های مداربسته در بیمارستانها و مراکز بهداشتی
  • نصب و سرویس دوربین مداربسته در شرکت مترو
  • نصب و سرویس دوربین مداربسته در مراکز آموزشی و دانشگاه‌های بزرگ

ایمن اندیشان خزر

تعمیر دوربین مدار بسته

می‌دانید که نصب دوربین می تواند برای مدت زمان طولانی بدون کوچکترین ایرادی تصویربرداری کند. ایرادات موجود در این سیستم‌ها معمولا ناشی از سوختگی تجهیزات و یا اتصال در سیم‌کشی مدار دوربین است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

دلایل خرابی دوربین:

بیشترین دلایل خرابی دوربین این است که موارد مهم دراین زمینه می توانند نصب دوربین در شرایط ومکان نامناسب باشد بطور مثال نصب دوربین باکس پلاستیکی که ضد آب نیست در معرض رطوبت یا نصب دوربین نامناسب در مکانهایی با گرمای شدید مثل کوره ها …

از دیگر دلایل خرابی استفاده نکردن از سیستم برق رسانی استاندارد میباشد که این مورد میتواند باعث آسیب به برد دوربین واختلال در دید درشب دوربین و نویز روی تصویر شودکه انتخاب پاور یا آدابتور مناسب و سیم برق استاندارد چاره این کار است.

یکی از دلایلی که شاید اصلا به چشم نیاید کاربر دوربین است یعنی شخصی که از دوربین استفاده میکند اگر کارکرد و تعمیر و نگهداری دوربین وبه طور کلی سیستم را بلد نباشد و اهمیت ندهد میتواند باعث پیری سیستم گردد.

تشخیص خرابی و آسیب دیدگی دوربین مداربسته:

ازراه های تشخیص آسیب دیدگی دوربین می توان به نوع تصویر دهی دوربین اشاره کرد به طور مثال تصویر تار یا سیاه یا زرد و قرمز در برخی اوقات دوربین روز تصویر دارد شب سیاه می شود.

تعمیر و نصب دوربین در مازندران
تعمیر و نصب دوربین در مازندران

شکستگی کیس دوربین:

شکستگی کیس دوربین شکستگی شیشه دوربین یا از بین رفتن چسب یا عایق بین شیشه و قسمت فلزی یا از بین رفتن عایق سیم خروجی دوربین.چک کردن باکس وجهبه تقسیم که دچار ضربه وشکستگی نشده باشد همچنین چک کردن سیم های برق وتصویر دوربین و تجهیزات سرراه دوربین اعم از فیش و آدابتور سوییچ سوکت

خود دستگاه دوربین در معرض تابش مستقیم نور خورشید نباشد یا در معرض گرد وغبار نباشد و…

تمامی این عوامل نیاز به فردی دلسوز وکارآمد دارد تا بتواند خوب تشخیص بدهد و سیستم را قبل از وقوع حادثه نجات بدهد و از افزایش هزینه های تحمیلی به سیستم جلوگیری کند پس پیشنهاد میشود اگر تجهیزات و دوربین مداربسته در ابعاد بزرگ و صنعتی دارید بایک نصاب حرفه ای وکاربلد قرار داد ببندید تا بصورت هفتگی وماهیانه سیستم شما را بازرسی وچک نماید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

تعمیر و نصب دوربین در مازندران

تعمیر کار دوربین مدار بسته چه وظایفی دارد؟

این مبحث بسیار شخصی و بستگی به فرد دارد. نقش شما در انتخاب تعمیرکار فقط جستجو و مشورت میباشد به طوری که بتوانید بهترین مرکز تعمیر را انتخاب کنید. در پایین به وظایف متخصص در زمان تعمیر دوربین مداربسته باید انجام دهد، اشاره خواهیم کرد.

بعد از تحویل کالا به مراکز خدمات همچی به تخصص و زبده بودن اشخاص تجربه کاری وجدان کاری تعمیرکار دارد. برخی از تعمیر کارها زحمت عیب یابی و تعمیر رابه خود نمیدهند و فقط در صدد تعویص قطعه معیوب بر می آیند. اما برخی دیگر با در اختیار داشتن تجهیزات تعمیرگاهی وتخصص بالا دوربین را با کمترین هزینه تعمیر میکنند.

از وظایف دیگر میتوان به تعمیر دوربین در کمترین زمان ممکن اشاره کرد.

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله