تماس با ما : 01144251362

تجهیزات هوشمند سازی در آمل

تجهیزات هوشمند سازی در آمل

تجهیزات هوشمند سازی در آمل

تجهیزات هوشمند سازی ساختمان

تجهیزات هوشمند سازی در آمل _ هدف تجهیزات هوشمند سازی ساختمان، ایجاد آرامش و افزایش رفاه برای ساکنین آن است؛ همچنین فروشگاه تجهیزات خانه هوشمند، به شما کمک می‌کند تا محیط ساختمان و خانه خود را به مکانی مدرن تبدیل کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های هوشمند سازی ساختمان، مدیریت و کنترل برخی از وسایل منزل از راه دور است.

فرض کنید که به همراه خانواده خود به مسافرت رفته‌اید، در مسیر یادتان می‌آید که کولر منزل خود را خاموش نکرده‌اید، اگر منزل شما هوشمند سازی شده باشد نیازی به بازگشت نیست؛ به راحتی می‌توانید با تلفن همراه خود انواع وسایل خانه هوشمند را مدیریت کنید. تجهیزات هوشمند سازی ساختمان بسیار گسترده‌اند و نحوه پیاده سازی آن‌ها کار پیچیده‌ای است. پیش از پیاده سازی و طراحی پروژه‌های هوشمند بهتر است با انواع وسایل اسمارت هوم آشنا شوید.

تجهیزات هوشمند سازی در آمل

"<yoastmark

انواع تجهیزات خانه هوشمند

اینترنت اشیا (IOT) به طور مداوم دستگاه‌های ما را هوشمندتر می‌کند؛ اما این تکنولوژی صرفا به دستگاه‌ها خلاصه نمی‌شود. انواع تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در حال تبدیل شدن به یک کانون نوآوری هستند که می‌توانیم تأثیر آن را در سراسر جهان مشاهده کنیم. مزایایی که انواع تجهیزات خانه هوشمند برای ساختمان‌ها به ارمغان می‌آورد بسیار گسترده است. نحوه عملکرد یک ساختمان هوشمند به شما اجازه می‌دهد تا فعالیت‌های پیچیده را به راحتی انجام دهید.

فروشگاه تجهیزات خانه هوشمند خدماتی بیشتر از آن چیزی که انتظار دارید را ارائه می‌دهد، آن‌ها منابع اطلاعات ارزشمندی هستند که با استفاده از فناوری پیشرفته، میزان بهره‌ وری تجهیزات را افزایش می‌دهند. آن‌ها به عنوان یک زیرساخت ارتباطی متصل به یکدیگر عمل می‌کنند. ساختمان‌های هوشمند با استفاده از سیستم‌های یکپارچه که اطلاعات حیاتی را به اشتراک می‌گذارند، مشخص می‌شوند.

آن‌ها از حسگرهای اینترنت اشیا و اتوماسیون ساختمان برای کنترل تقریباً همه چیز استفاده می‌کنند؛ تهویه مطبوع، روشنایی و امنیت از این سری موارد هستند. حتی عملکردهای کاربر محور مانند جستجوی راه و زمان بندی اتاق کنفرانس نیز شامل این موارد می‌شوند.

ایمن اندیشان خزر

انواع وسایل خانه هوشمند کارایی، انرژی، راحتی، دسترسی و نظارت را برای افراد، قابل کنترل و تضمین می‌کنند. در ادامه انواع وسایل خانه هوشمند ساختمان توضیح داده شده است.

خانه هوشمند تکنولوژی جدیدی است که امروزه افراد زیادی از این تکنولوژی در منازل، محل کار و … استفاده می‌کنند. تجهیزات خانه هوشمند ایرانی از جذاب‌ترین تکنولوژی‌هایی است که مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد و باعث می‌شود خانه یا محل کار حس مدرن بودن و لوکس بودن را القا کند. محصولات خانه هوشمند مدل‌ها و سبک‌های مختلفی دارد که می‌توانید متناسب با فضای مورد نظرتان از آن‌ها استفاده کنید.

استفاده از تجهیزات خانه هوشمند باعث می‌شود تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود و همین امر کم شدن هزینه‌ها را به همراه دارد. با این تجهیزات می‌توان دما خانه، سیستم گرمایش، سیستم‌های روشنایی و برق را تنظیم کرد تا از اتلاف انرژی جلوگیری شود؛ همچنین استفاده از محصولات خانه هوشمند کیفیت زندگی را بهبود می‌بخشد و تمامی کارهای خانه یا محل کار را آسان می‌کند. علاوه بر این‌ها از امنیت خانه هوشمند نمی‌توان چشم پوشی کرد.

مهم‌ترین محصولات خانه هوشمند

کلید لمسی

کلید لمسی به صورت تک پل، دوپل و سه پل در فروشگاه خانه هوشمند ارائه می‌شود و ظاهری زیبا دارد. این کلید‌ها قابلیت اتصال به انواع وسایل خانه هوشمند مانند دستگیره درب هوشمند، سنسور و غیره را دارند. از ویژگی‌های کلید لمسی می‌توان به قابلیت کنترل از راه دور، سهولت در مدیریت و کنترل امور، صرفه جویی در زمان و کاهش مصرف انرژی اشار کرد.

تجهیزات هوشمند سازی در آمل

"<yoastmark

عملگر

عملگرها یکی از کلیدی‌ترین اجزای هوشمند سازی خانه است. وظیفه عملگرها در این تجهیزات، اجرای فرمان‌های صادر شده است؛ به بیان ساده عملگرها یک “حرکت دهنده” هستند و از آن‌ها برای باز کردن درب پارکینگ، حرکت موتورهای پرده برقی، روشن کردن پمپ تصفیه استخر و کاربرد‌های این چنینی استفاده می‌شود. عملگرها برای کارکردن نیاز به یک سیگنال کنترل منبع انرژی دارد. این سیگنال می‌تواند ولتاژ الکتریکی، فشار پنوماتیک، فشار هیدرولیک و یا حتی نیروی انسانی باشد.

پنل لمسی هوشمند

پنل لمسی هوشمند دیواری یک محصول با ترکیب چند ویژگی منحصر به فرد است. پنل‌های هوشمند دارای یک صفحه نمایشگر لمسی است. در صورت هوشمند سازی فضای خانه از طریق این پنل، می‌توان انواع وسایل هوشمند مانند سیستم روشنایی هوشمند، دوربین مداربسته، سیستم سرمایش گرمایش، پرده‌ها و ماژول‌های ایمنی را مدیریت کرد.

پکیج خانه هوشمند

بسته خانه هوشمند تمامی امکانات و تجهیزاتی که برای داشتن یک محیط مدرن، جذاب و هوشمند نیاز دارید را در اختیارتان می‌گذارد. پکیج به شما این امکان را می‌دهد تا از راه دور به کمک تلفن همراه یا رایانه شخصی خود عملکرد وسایل منزل‌تان را مدیریت و کنترل کنید؛ حال استفاده از یک پکیج هوشمند کامل، ضمن جذاب بودن، محیط خانه شما را به فضایی مدرن تبدیل می‌کند و آسایش، امنیت و کیفیت زندگی شما را نسبت به قبل افزایش می‌دهد.

ناگفته نماند که قیمت پکیج هوشمند بسیار مقرون به‌صرفه‌تر از زمانی است که شما بخواهید هر کدام از خدمات هوشمند سازی خانه را به صورت جداگانه تهیه کنید؛ به این ترتیب منطقی‌تر است که از یک پکیج کامل خانه هوشمند استفاده کنید.

تجهیزات هوشمند سازی در آمل

"<yoastmark

تجهیزات خانه هوشمند از نظر ارتباط

تولید کنندگان، تجهیزات خانه هوشمند ایرانی و خارجی را از نظر ارتباط به دو بخش اصلی بی سیم و با سیم تقسیم می‌کنند.

تجهیزات هوشمند سازی بی سیم

ارتباط بین تجهیزات در این بستر از طریق اینترنت برقرار می‌شود. تجهیزات هوشمند سازی بی سیم امکان برقراری ارتباط از راه دور با انواع وسایل هوشمند سازی ساختمان را برای ما فراهم می‌کند. این تجهیزات معمولا به وسیله‌ای به نام دستگاه مرکزی متصل می‌شوند. این دستگاه در دریافت و ارسال فرمان‌ها و اطلاعات به عنوان یک واسطه عمل می‌کند؛ اما برخی از لوازم هوشمند سازی ساختمان نیازی به این دستگاه نداشته و به طور مستقل به اینترنت متصل می‌شوند. بر اساس یک پژوهش رسمی، سیستم‌های بی سیم از جنبه امنیت اطلاعات و مقاومت در برابر نفوذ، نسبت به مدل‌های سیمی امن‌تر هستند. امروزه 10 درصد وسیله‌ها و حسگرهایی که برای هوشمند سازی ساختمان استفاده می‌شوند، بی سیم هستند.

تجهیزات هوشمند سازی سیمی

در این نوع تکنولوژی، ارتباط بین تجهیزات خانه هوشمند با دستگاه کنترل مرکزی یا هاب، از طریق سیم برقرار می‌شود. هزینه سیم کشی تجهیزات در مقایسه با نصب تجهیزات بی سیم بسیار بیشتر است؛ همچنین صرفه جویی منابع در ساختمان‌های مبتنی بر تجهیزات بی سیم بیشتر است؛ بنابراین استفاده از تجهیزات هوشمند سازی بی سیم از هر نظر به صرفه‌تر از تجهیزات سیمی هوشمند سازی است.

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله