تماس با ما : 01144251362

بهترین نصاب دوربین مداربسته

بهترین نصاب دوربین مداربسته

بهترین نصاب دوربین مداربسته

بهترین نصاب دوربین مداربسته | دوربین مداربسته به کلیه دوربین‌هایی اطلاق می‌گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می‌کنند. از آنجا که اغلب این دوربین‌ها در حفاظت، نظارت و سیستم‌های مانیتورینگ امنیت بکار می‌رود این واژه بیشتر به همین حیطه بر می‌گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین‌های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر می‌گیرد.

ایمن اندیشان خزر

ویژگی‌های نصاب دوربین

اولین ویژگی که برای یک نصاب‌ دوربین مداربسته اهمیت دارد مهارت بالا و تحویل کار با کیفیت می‌باشد.

برخی از نصاب‌های دوربین مدار بسته ممکن است هیچ گونه شماره تماس یا آدرس ثابتی جهت مراجعه به آنها در مواقع ضروری نداشته باشند و این یک نکته منفی برای آن‌ها محسوب می‌شود چرا که گاهی لازم برای دریافت پسورد یا جزئیات دوربین‌های نصب شده به این افراد به صورت مجدد مراجعه شود.

علاوه بر این‌ها سرعت عمل نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است فرد باید پروژه ای را که تحویل می‌گیرد در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل مشتری دهد. اخلاق خوب و مشتری مداری نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که یک نصاب دوربین مداربسته برای جلب رضایت مشتری رعایت نماید.

راه اندازی دوربین مداربسته با سختی‌ها و چالش‌های بسیاری مواجه می‌باشد و ممکن است فرد مجبور به کار کردن در شرایط سخت باشد. به عنوان مثال در شرایط بارندگی و سرما گاهی نصاب دوربین مجبور است دوربین‌ها را در فضای باز نصب نماید که اگر شخصیت وی صبور و تلاشگر نباشد از عهده کار بر نیامده و قادر به ادامه کار نمی‌باشد.

بهترین نصاب دوربین مداربسته

بهترین نصاب دوربین مداربسته
بهترین نصاب دوربین مداربسته

بازار کار و میزان درآمد نصاب :

با توجه به اهمیتی که افراد مختلف به مسئله امنیت اماکن و ساختمان‌های مختلف می‌دهند. روز به روز اهمیت به این موضوع بیشتر شده و افراد بیشتری برای راه اندازی دوربین مداربسته به نصاب‌ها مراجعه می‌نمایند.

به همین دلیل نصاب‌های این دوربین‌ها در ایران و سایر کشور ها از بازار کار خوبی برخوردار بوده و قادر به کسب درآمدهای بالا می‌باشند. این افراد می‌توانند به صورت مستقل و شخصی کار کرده. در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به عنوان مسئول نصب و نظارت بر دوربین‌ها فعالیت نمایند.

 

ایمن اندیشان خزر

چرا باید از نصاب حرفه ای استفاده نمایید

معمولا افرادی که از دوربین‌های مداربسته جهت ایمنی سازه خود استفاده می‌کنند نباید با سپردن نصب آن به افراد غیر حرفه ای و غیر متعهد امنیت سازه خود را به خطر بیندازند. همچنین در صورت نداشتن اطلاعات کافی در زمان نصب امکان بروز هر گونه خطای انسانی در آن وجود دارد. بروز هر گونه خطا نیز باعث ایجاد هزینه‌های اضافی و همچنین هدر رفت وقت مالک سازه می‌شود. با استفاده از نصاب دوربین مداربسته علاوه بر نصب درست این دوربین‌ها و افزایش ایمنی سازه‌ها در وقت و هزینه‌های اضافی صرفه جویی به عمل خواهد آمد.

همچنین نصب دوربین گاهی در شرایط بسیار دشواری انجام می‌شود که نصاب با تمام این شرایط به خوبی آشنا بوده است.

تعهد کاری و سرعت در انجام این کار نیز از دیگر مزیت‌هایی است که نصیب شما خواهد نمود.

همچنین نصاب دوربین مداربسته در زمان نصب دوربین‌ها بر روی آن‌ها رمزی قرار می‌دهد که این رمز بین این فرد و مالک دوربین به صورت یک راز باقی می‌ماند. عدم استفاده از نصاب‌های حرفه ای باعث بروز مشکلات زیادی خواهد شد.

 

بهترین نصاب دوربین مداربسته

چگونگی استخدام نصاب:

با گسترش روز افزون استفاده از تجهیزات امنیتی در بیشتر سازه‌های شرکت و سایت‌های فروش این تجهیزات اقدام به استخدام افراد متخصص در زمینه راه اندازی دوربین در انواع مختلف در سازه‌های گوناگون می‌نمایند. اما استخدام این افراد با شرایط ویژه ای صورت می‌گیرد و نصاب دوربین مدار بسته باید دارای شرایط مشخصی باشد.

  • نداشتن سوء پیشینه و ارائه مدرک گواهی عدم سوء پیشینه از مراجع قضایی
  • داشتن تخصص کافی در این زمینه
  • دارا بودن مهارت لازم جهت تعمیر
  • شرکت در آزمون مهارت و قبولی در آن
  • قبولی در تحقیقات محل

 

بهترین نصاب دوربین مداربسته
بهترین نصاب دوربین مداربسته

 

نصب دوربین مدار بسته در شهرهای بزرگ و در فضاهای تجاری یا مسکونی دارای تفاوت چشمگیری است که نصاب دوربین مدار بسته باید در تمام این زمینه‌ها دارای تخصص کافی باشد. دریافت دستمزد نیز برای این نصابان با توجه به تخصص و مهارت وی در زمینه نصب دوربین مدار بسته و شرایط کاری و همچنین محیط نصب دوربین تعیین می‌شود. معمولا سازه‌های تجاری به علت امنیت بیشتر نصب دوربین حساس تر بوده و نیاز به نصاب دوربین مدار بسته با مهارت بیشتر دارند. به همین علت نصب دوربین در این مکان‌ها با دستمزد بیشتری همراه است.

برای خرید انواع دوربین مدار بسته و استفاده از نصابان حرفه ای با بهترین عملکرد و مناسب ترین قیمت می‌توانید به گروه ایمن اندیشان خزر مراجعه فرمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما در تمام ساعات شبانه روز هستند.

 

تجهیزات دوربین مداربسته

در این بخش به معرفی و بررسی دو نمونه از تجهیزات و لوازم جانبی دوربین‌های مداربسته می‌پردازیم.

dvr  چیست ؟

دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال است. یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین‌های مداربسته آنالوگ است. این سیستم قابلیت‌های فراوانی را برای دوربین‌ها فرآهم می‌کند. از ضبط تصاویر با فرمت‌های تصویری و کیفیت‌های مختلف تا قابلیت‌های هشداری متنوع و ارتباط با شبکه و بکارگیری نرم افزارهای کاربردی

nvr  چیست ؟

دستگاه کنترل و ذخیره سازی تصاویر دوربین‌های مداربسته تحت شبکه ip را network video recording یا به اختصار nvr می‌نامند. این سیستم امکان کنترل دوربین‌های ip و ذخیره سازی تصاویر آن‌ها را فراهم می‌کند.

 

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.