تماس با ما : 01144251362

بهترین دوربین مداربسته در مازندران

بهترین دوربین مداربسته در مازندران

بهترین دوربین مداربسته در مازندران

نکات مهم باید قبل خرید دوربین مداربسته حتما دانست

بهترین دوربین مداربسته در مازندران _ بازار دوربین مدار بسته یک میدان گسترده است که تعداد زیادی از تولید کنندگان در حال فروش انواع اینگونه محصولات با طیف وسیعی از قیمت های مختلف هستند که تعجب آور نیست که کسی می داند چه چیزی را بخرد. بنابراین ما تیم فنی خود را کنار هم قرار دادیم تا 11 مورد برتر را که باید قبل از خرید بدانید.

ایمن اندیشان خزر

1. دانستن چه چیزی را پوشش می دهد

این ممکن است برای شما تعجب آور باشد ، اما در واقع ، این معمولاً موردی است که با آن روبرو می شویم. بسیاری از زوایا و گزینه ها برای پوشش دادن وجود دارد ، اما تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی را واقعا پوشش می دهد ، اساس هر جنبه ای از سیستم است. با امکاناتی مانند ANPR ، دید در شب ، تشخیص حرکت و ردیابی خودکار کاملاً در حال تغییر دوربین های موجود ، تصمیم گیری در مورد پوشش دادن همیشه اولین قدم شما در هنگام خرید این است.

2. تأثیرات خارجی و موقعیت مکانی از بین رفتن دوربین

تأثیرات خارجی می تواند بر اثربخشی و طراحی راه حل دوربین به شدت تأثیر بگذارد. هنگام طراحی یک راه حل دوربین ، لازم است تأثیرات خارجی احتمالی مانند هوا و موقعیت دوربین را در نظر بگیرید – مواردی مانند نور خورشید می تواند کاملاً در مکان قرار گرفتن دوربین در مرور زمان از بین برود.

3. طراحی دوربین چیست؟

طراحی های بسیاری از دوربین ها از دوربین های بولت تا دوربین های PTZ شروع شده است. انتخاب بسیار زیادی وجود دارد اما چگونه تصمیم می گیرید مناسب نیازهای شما باشد؟ خوب ، امیدوارم خطرات و تأثیرات بیرونی خود را مشخص کرده باشید ، برخی تحقیقات در مورد طرح های مختلف جوانب مثبت و منفی باید این مسئله را برای شما کم کنند. به عنوان مثال شما نمی خواهید یک دوربین گلوله را در سطح کم نصب کنید که به راحتی بتوان آنرا بیرون زد. از این نظر ، برای این کار بهتر به دنبال دوربین گنبد مقاوم در برابر خرابکاری خواهید بود.

بهترین دوربین مداربسته در مازندران

بهترین دوربین مداربسته در مازندران
بهترین دوربین مداربسته در مازندران

4. اندازه و حسگر لنز

تعداد زیادی لنز از اندازه 2.8 میلی متر تا آنجا فاصله کانونی وجود دارد! با این حال ، اندازه لنزها به دلیل اندازه و کیفیت حسگرهای مختلف به طور مستقیم قابل مقایسه نیستند. اگر می خواهید دید گسترده ای داشته باشید ممکن است بخواهید به یک دوربین 2.8 میلی متری انتخاب کنید ، اما این به معنای به خطر انداختن در توانایی شناسایی افراد و اشیاء است.

5. حافظه

ذخیره سازی اغلب فراموش می شود و فقط وقتی مسئله ای شناخته می شود که متوجه می شوید که کلیپ ذخیره شده که واقعاً به آن احتیاج دارید حذف شده و دیگر برنمی گردند! در NDE ما از ابزارهایی برای محاسبه میزان ذخیره مورد نیاز استفاده می کنیم ، اما همه به اینها دسترسی ندارند و بنابراین قطعاً قبل از اینکه بودجه خود را روی دوربین های فانتزی بگذارید، حتما به فکر هارد با توان ذخیر سازی بیشتر باشد!

ایمن اندیشان خزر

6. کابل

مهم نیست که راه حلی را که دنبال می کنید ، همیشه به یک کابل اعم از برق یا داده یا هر دو مورد نیاز خواهید داشت. با استفاده از راه حل های آنالوگ ، قدرت محلی در دوربین مورد نیاز بود. و سپس وارد Cat5e شد و از آداپتورهایی استفاده شد که هم برای انتقال قدرت و هم از طریق Cat5e استفاده می شود ، اما با استفاده از تقسیم های برق ، هزینه ها هنوز هم می توانند بالا بروند. به شدت با این حال ، راه حل های IP اجازه می دهد تا داده ها و قدرت بیش از همان کابل مستقیم از NVR با فن آوری های موجود در سخت افزار از کارخانه باشد.

7. کیفیت و نتیجه خروجی

بنابراین شما تصمیم گرفتید که چه چیزی را می خواهید ضبط کنید و تا چه اندازه از آن شیء فاصله دارید ، اکنون باید بدانید که از کدام دوربین به چه کیفیتی نیاز دارید با وجود سیستم های آنالوگ مانند Turbo HD Hikvision تا حداکثر 1080p ، می توان اقناع کرد ، اما راه حل IP آنها از 1.2MP تا 12MP در هر نقطه ارائه می شود ، بنابراین گزینه های زیادی وجود دارد. رایج ترین دوربین های IP در بازار از فناوری های 2MP یا 4MP استفاده می کنند که بهترین وضوح را برای نسبت پول ارائه می دهند و در صورت عدم وجود کابل کشی آنالوگ موجود ، این ها بهترین گزینه برای ارزش برای پول هستند.

8. دید شب

بنابراین اکنون شما باید فاصله کانونی مناسبی داشته باشید تا بتوانید افراد و اشیاء را در زمان روز مشخص کنید. اما می خواهید از آن در شب استفاده کنید؟ خوب در اینجا وارد فن آوری های مادون قرمز می شویم. امروزه بسیاری از دوربین های موجود در بازار محدوده مادون قرمز را در هر نقطه از 20 متر تا حتی بیش از 200 متر ارائه می دهند! اما همه اینها به طور یکسان ایجاد نشده اند و حتی می توانند هزینه دوربین را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهند ، بنابراین شما واقعاً باید در نظر بگیرید که واقعاً به چه محدوده ای نیاز دارید.

بهترین دوربین مداربسته در مازندران

بهترین دوربین مداربسته در مازندران
بهترین دوربین مداربسته در مازندران

9. ویژگی های دیگر

بسیاری از راه حل های دوربین طیف وسیعی از ویژگی های مانند تشخیص خودکار شماره پلاک ، تشخیص حرکت ، تشخیص خط عبور از خط را ارائه می دهند. این لیست واقعاً بی پایان است. ما توصیه می کنیم قبل از خرید هر سخت افزاری ، همیشه به این نکته توجه داشته باشید. که ممکن است بخواهید از چه ویژگی هایی استفاده کنید. مانند مشاهده از راه دور ، زیرا برخی از ویژگی ها را حساب کنید بعد اقدام به خرید نمایید.

ایمن اندیشان خزر

10. استفاده از یک فرد حرفه ای

با توجه به طیف عظیمی از مواردی که می توانید در نظر بگیرید و متغیرهای بیشتری راجع به آن فکر کنید. شماره 10 واقعاً چیزی است که باید در نظر بگیرید! یک فرد حرفه ای می تواند به راحتی با توان بالا و براساس نیاز شما دوربین ها را برای شما انتخاب و نصب کند.

11. گارانتی معتبر

سعی کنید دوربین مداربسته را از شرکت های معتبر خریداری کنید و دارای گارانتی معتبری باشد. در این صورت اگر دوربین دچار اشکالی شد به راحتی بتوانید برای رفع آن به شرکت مربوطه مراجعه کنید. این بهترین راه حل در زمان مواجه با مشکلات دوربین مداربسته است تا بتوانید از خدمات و پشتیبانی صحیح برخوردار شوید.

 

برای آشنایی با انواع دوربین های دیگر با ایمن اندیشان خزر همراه باشید.

آدرس شرکت ما

ایران، مازندران، آمل سبز میدان مجتمع میرداماد طبقه دوم واحد 2

مهندس ایزدی :

09111254463

مهندس بلوریان :

09221312400

تلفن تماس:

44251362 011

اشتراک گذاری این مقاله